Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne grupy wrocławskiej


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, że piszę tutaj, ale niestety nie mogę stworzyć nowego tematu,

pewnie chodzi o małą liczbę postów ;)

 

Mianowicie, chodzi mi o to:

Pogoda na jutro

 

Ma być rewelacyjna noc!

Od 18:00 do 8:00 rano bezchmurne niebo, ciepło i praktycznie bez wiatru.

 

Zatem kieruję do Was pytanie:

 

KTO-MA-OCHOTĘ

WYBRAĆ-SIĘ-NA-OBSERWACJE

 

Nawet na Niskie Łąki :rolleyes:

 

( P.S. Dzięki Polaris :Salut: za link z pogodą! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Może jakaś powtórka spotkania integracyjnego?

Do kwietnia nie ma żadnych zlotów, pogoda tragiczna, może zorganizowalibyśmy jakieś spotkanko mikołajkowe przy piwku - bezalkoholowym oczywiście ;) ?

Przedstawcie swoje propozycje terminów, to ustalimy, w który dzień się można by się spotkać.

 

Jak dla mnie każdy termin od dzisiaj do następnego piątku włącznie pasuje (oczywiście nie maraton :szczerbaty: )

Edytowane przez bartolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś powtórka spotkania integracyjnego?

Do kwietnia nie ma żadnych zlotów, pogoda tragiczna, może zorganizowalibyśmy jakieś spotkanko mikołajkowe przy piwku - bezalkoholowym oczywiście ;) ?

Przedstawcie swoje propozycje terminów, to ustalimy, w który dzień się można by się spotkać.

Jestem jak najbardziej na tak!

Jak dla mnie każdy termin od dzisiaj do następnego piątku włącznie pasuje (oczywiście nie maraton :szczerbaty: )

Dla mnie rowniez kazdy termin pasuje. Niech sie jeszcze inni chetni wypowiedza :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc umawiamy się wstępnie na 7.11-piątek lub 8.11-sobota. Z wskazaniem na sobotę.

 

PS Właśnie rozmawiałem z Dave'm i PiotrkiemS i zapowiedzieli, że w sobotę 8.11 się zjawią :) - Ciekawe jak Frebert i PiotrZ?

Edytowane przez bartolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc umawiamy się wstępnie na 7.11-piątek lub 8.11-sobota. Z wskazaniem na sobotę.

 

PS Właśnie rozmawiałem z Dave'm i PiotrkiemS i zapowiedzieli, że w sobotę 8.11 się zjawią :) - Ciekawe jak Frebert i PiotrZ?

 

Brzmi nieźle, jeśli ktoś ma podręczną maszynę czasu, żeby się cofnąć o te 3 tygodnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi nieźle, jeśli ktoś ma podręczną maszynę czasu, żeby się cofnąć o te 3 tygodnie :D

 

No właśnie mam na mikołaja dostać, luba kupiła, ponoć od jakiegoś handlarza na niskich łąkach... :rolleyes::P:D

Edytowane przez bartolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem trochę zaganiany w związku z przeprowadzką więc wybaczcie, że nie włączam się aktywnie w organizowanie spotkania, ale dostosuję się do ustalonego terminu. Myślę, że 7 lub 8.12 mogą być optymalnymi terminami chociaż mnie osobiście bardziej pasowałby ten weekend. The ball is in your court....

Pozdrawiam

Krzysztof :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poczekamy te dwa tygodnie dłużej, aż kalendarze będą do odebrania od Mikołaja... tzn Teha?

 

Hmmm... Z jednej strony można by "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu", ale z drugiej strony trochę osób nastawiło się już na termin: sobota, 8.12.

Wydaje mi się, że jak będą kalendarze to będzie można, albo podjechać do Tomka do pracy, albo zrobić nawet jakąś zbiórkę większej grupy osób i rozdać kalendarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota zbliża się wielkimi krokami, więc proponuję zbiórkę pod pręgierzem o godzinie 19:30.

Poczekamy 15 minut na maruderów i zdecydujemy do jakiego lokalu się udać.

Jeżeli ktoś pojawi się później - wysyłać sesemesa do mnie - odpowiem, gdzie jesteśmy. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.