Skocz do zawartości

Propozycja - konkurs


Robert Bodzoń

Rekomendowane odpowiedzi

No, wysłane :). Niektóre pytania wymagały dłuższego poszukiwania w zasobach, a niektóre można było napisać z pamięci :). Ale jak znam Roberta, to pierwsze kilka kolejek będzie tylko rozgrzewką :szczerbaty: .

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w siódmym wpisałem... "Direct current" :szczerbaty:

Teraz mam nauczkę, że bardziej opłaca się dłużej szukać informacji, niż w pośpiechu wypisywać głupoty. :)

 

PS. Jakby to kogoś interesowało, średnia punktów (bez premii czasowych) wyniosła 50.55, o ile nie walnąłem się w obliczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pozwoliłem trochę oporządkować punktację w postaci pliku exclela.

Wrzuciłem tutaj uczestników oraz ich punkty. Można teraz sobie przejrzeć kto na jakim miejscu jest.

Arkusz możnaby jeszcze rozbudować, jeśli ktoś ma jakieś pomysły, czekam na propozycje, ja zajmę się realizacją.

 

Aha, nie znalazłem punktacji za premie, gdzie ona jest, i czy w ogóle jakaś była?

 

Pozdrawiam,

Paweł

klasyfikacja.zip

Edytowane przez Pafcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, nie znalazłem punktacji za premie, gdzie ona jest, i czy w ogóle jakaś była?

 

A co ja napisałem o jeden post wcześniej? :rolleyes:

 

Wrzuciłem punktację z poszczególnych "działów", aby każdy mógł dokładnie zobaczyć za co i ile punktów dostał i mógł zgłosić ewentualne reklamacje. A wieczorem będzie całość, łącznie z punktami "za czas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja napisałem o jeden post wcześniej?

 

A rzeczywiście, nie zauważyłem, że to dzisiaj napisałeś :)

Niestety nie mogę wysłać innych plików niż zip, nawet textowego.

 

Proszę spróbujcie jeszcze raz, u mnie się bez problemu otwierało. Stworzyłem jeszcze raz archiwum.

 

Pozdrawiam,

Paweł

klasyfikacja.zip

Edytowane przez Pafcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba mar - wyrazy uznania :respect: Jesteś niezły albo masz bardzo szybkie łącze :Loveit:

 

Ja liczę na to, że moim najgorszym wynikiem odrzucanym w kalsyfikacji generalnej będzie wynik z pierwszej kolejki :szczerbaty:

 

A nieco bardziej poważnie - Robercie, dziękuję Twój wysiłek związany z organizacją konkursu i precyzyjną analizą odpowiedzi pierwszej kolejki. Mam nadzieję, że starczy mi zapału aby wytrwać do końca. Początek mam, muszę przyznać, wysoce motywujący.

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieco bardziej poważnie - Robercie, dziękuję Twój wysiłek związany z organizacją konkursu i precyzyjną analizą odpowiedzi pierwszej kolejki. Mam nadzieję, że starczy mi zapału aby wytrwać do końca.

 

Ja też mam nadzieję, że starczy mi zapału, aby wytrwać do końca ;)

 

A nieco bardziej poważnie - myślę, że jeszcze będzie sporo przetasowań w klasyfikacji. Mam wrażenie, że część uczestników (szczególnie tych, którzy wcześniej startowali w konkursach geograficznych) chciała zbyt szybko odesłać odpowiedzi i trochę się "przejechała", tracąc punkty za drobne niedopatrzenia. Teraz, gdy już wiedzą co i jak, pewnie będą ostrożniejsi i znajdą się w czołówce.

 

Gratulacje i brawa dla Kuby :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za kilka minut druga konkursowa kolejka. Przypominam, że odpowiedzi przesyłamy tylko na moją skrzynkę prywatnych wiadomości. Przesyłamy jeden zestaw w całości, bez możliwości "dosyłania" odpowiedzi.

 

Potwierdzenia otrzymania odpowiedzi będę rozsyłał jutro. Niestety dopadło mnie grypsko i nie mogę zbyt długo siedzieć przy komputerze.

 

Miło mi poinformować, że do listy darczyńców dołączyła trzecia osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopadło mnie grypsko i nie mogę zbyt długo siedzieć przy komputerze.

 

Nie tylko Ciebie zmogło. Już od kilku dni walczę z grypą. Jakaś epidemia chyba sie zrobiła...

Odpowiedzi na drugą kolejkę już poszły :) Mam nadzieję że będzie lepiej niż ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.