Skocz do zawartości

Skąd się wzięły Wasze nicki?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

Skąd się wzięły Wasze nicki? (Wiem - w temacie jest błąd <_< )

Ja w wieku czternastu lat (wtedy konto zakładałem) zacząłem bardzo interesować się muzyką, zwłaszcza metalową. No więc mój nick powstał dzięki Metallice, a konkretniej dzięki albumowi Master of Puppets :banan:

A jak z Wami?

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to przydzielony mi znak krótkofalarski.

Jestem radiooperatorem telegrafistą :rolleyes:

"Sq" to prefiks kraju (Polska), "8" to numer okręgu, z którego nadaję ( należy do niego m.in. Lublin, Rzeszów..), a "luv" to osobisty sufiks, takie radioamatorskie "nazwisko". A ponieważ na świecie nie mogą być nadane dwa identyczne znaki, więc można powiedzieć, że jest oryginalny i zawsze wiadomo o kogo chodzi :D

Pzdr

 

P.S. Na pierwszy rzut oka może wyglądać, że mój nick wynika z tego, że lubię jazdę na łyżwach.

Edytowane przez sq8luv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najkrócej oznacza: Halo

tutaj wyjaśnienie: http://en.wikipedia.org/wiki/Ayla

 

i dlatego też, że: imię, które nadali mi rodzice w mitologii rzymskiej również związane jest ze światłem - nosiła je bogini światła i opiekunka narodzin, przymały budynek od mojego imienia nadawano również boginiom Dianie i Junonie.

 

no i jeszcze... bohaterka książek serii Dzieci Ziemi Jean Auel ;)

 

Dlaczego przy_do_mek (niema możliwości napisania tego łącznie) został zastąpiony wyrazami przymały mały budynek?? :D myślałam, że tutaj piszemy przede wszystkim w języku polskim :blink:

Edytowane przez Ayla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayla, uwielbiam to imie. Zawsze kojarzy mi się z zespołem muzycznym o tej nazwie, w 2001 roku kilka ich utworków oczarowało mnie motywami głównymi, były to moje najlepsze utwory wtedy, a niektóry z nich pozostały w pamięci jako jedne z lepszych ponadczasowo. Dopiero 7 grudnia 2003r zostały definitywnie przebite przez inny.

 

Kilka utworków, poglądowo bo słaba jakość, z youtuba :)

 

DJe tłumaczyli nazwę w ten sposób, że gdy byli w studio przy pierwszym nagraniu, przypadkowo poznali tam dziweczyne z Turcji, co miała tak na imie. To im wystarczyło :D

 

A ja do teraz nie miałem pojęcia, że to turecka nazwa Halo :) :) :)

 

PS. Ori2711, miło mi że mój pomysł Ci się spodobał. Szczerze mówiąc, gdy wpadłem na ten pomysł, musiałem sprawdzić ile jest obiektów w NGC, bo też nie wiedziałem ;)

 

PS2. Wydaje mi się ze wiem o co chodzi z przy_dom_kiem ;)

Edytowane przez NGC7841
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mój nick przywędrował do mnie już parę lat temu(tak ze trzy). Pierwszy raz użyłem go zaczynając karierę w NFS Most Wanted. A dlaczego akurat taki??? W sumie to samo matt wydało mi się zbyt proste i nudne. końcówkę "man" to wydumałem podglądając nick mojego szwagra "bartmana". A 12 bo mi się wygodnie pisze, a bez cyferki nigdzie mi nicka nie przyjmowało :lol: .

 

PS. Kiedyś się zastanawiałem skąd wziął się N(n)ick Heidfeld :ha:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.