Skocz do zawartości

GŁOGÓW i okolice - ktoś chętny na zlot?


hussajn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.

Jak tam u Was leci?

Nie wiem jak Wam, ale mi trafiło się kilka ładnych nocy. Z drugiej strony nie było ich jednak tak dużo. Dlatego mam nadzieję, że pogodne noce jeszcze przed nami.

Przede wszystkim chciałem napisać, że przez cały czas nie mogłem się doczekać kolejnych wspólnych obserwacji. Z niecierpliwością sprawdzałem kolejne prognozy.

I właśnie dzisiaj bardzo się ucieszyłem gdy zobaczyłem, że z 15 na 16 sierpnia (sobota/niedziela) ma być naprawdę pogodna noc.

Tu rzecz jasna rodzi się pytanie. Kto z Was chciałby i mógłby wybrać się na nasze kolejne wspólne obserwacje?

 

Serdecznie pozdrawiam.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Bardzo się cieszę :). Skontaktowałem się z Hussajnem. Niestety jego nie będzie, bo jest nad morzem. Może ktoś jeszcze chce się do nas dołączyć?

A jak u Ciebie z transportem kkk? Spotykamy się na naszej miejscówce? O której godzinie rzecz jasna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyjazd o godzinie 20:50. Skąd mam Cię zabrać?

 

Mieszkam przy Kamiennej, czyli na Ustroniu IV. Wybacz "sto pytań do", ale o której planujesz powrót? Miałem tej nocy pracować, bo mnie po urlopie terminy gonią, więc liczę każdą godzinę. :)

Edytowane przez Bzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to zależy od kkk i od Ciebie. Dłużej niż do 3 chyba nie będziemy siedzieć. Myślę, że nawet krócej. A co Ty o tym sądzisz kkk? Ja jestem gotów dostosować się do Was.

Czy punkt zbiorczy przy siedzibie spółdzielni na parkingu by odpowiadał? Prawdopodobnie będę zielonym "vitem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, więc wszystko jasne.

Spokojnie Bzyk, jakby co jesteśmy w kontakcie.

Ah, zapomniałem. Bzyk, jeśli bierzesz ze sobą jakiś sprzęt to mogę podjechać pod klatkę.

 

Nie, luz, nie mam nic specjalnego. Jedyny mój ciężki sprzęt to stary radziecki reflektor, ale ten muszę poddać konserwacji, bo do niczego się na dziś nie nadaje. Po ile się zrzucamy na benzynkę? BTW, myślę, że trzeba by zajechać na jakąś stację po płyny pitne. :)

Edytowane przez Bzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kkk, kurcze gdybys napisal tego posta godzine wczesniej to bym jeszcze odpowiedzial i bysmy sie ustawili na obserw. Po 19.00 nie bylo mnie juz przy kompie.

W Orsku bylem, tam gdzie kiedys bylismy, niebo zaje...

Głownie dla Jowisza sie wybralem, bo DSy moim refraktorkiem to nie bardzo;p Chociaz M31 to widac, ale ten obiekt na tyle duzy jest, ze przez lornetke swietnie tez wyglada

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.