Skocz do zawartości

Discovery


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, jest to wielkie źródło wiedzy nie tylko dotyczącej astronomii, ale i wielu innych nauk. Sposób, w jaki na "Discovery" przedstawia się wszystkie te zagadnienia stanowi wyśmienitą zachętę do zainteresowania się danym tematem. Szkoda, że w szkole tego nie praktykują. ;-)

 

Chciałbym tylko zauważyć, że i na "Discovery" się czasami mylą... i niekiedy aż uszy opadają... na szczęście nie często... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fakt, na Discovery myla sie okropnie... pociecha niejaka jest fakt ze nie myla sie jedynie polscy tlumacze. Swoja droga co za idioci to tlumacza, kiedys ogladalem program o ssakach morskich i dowiedzialem sie ze orka dorasta do 360m dlugosci... A juz zupelnym skandalem jest dla mnie puszczanie spolszczonych reklam Discovery w ktorych niedosyc ze brak polskich znakow i zamiast nich sa jakies krzaki, to jeszcze roi sie od literowek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

We wtorki od 21.00 jest wieczór nauki na discovery. O 23.00 "Planety"

 

Discovery science jest fajnym programem i byłby jeszcze fajniejszym gdyby nie to że dość często puszczają kompletne bzdury o UFO. Mogliby puścić poważniejsze programki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam brakuje programów właśnie o samych teleskopach. Te pierdoły o ófo winny być pokazywane z czerwonym znaczkiem bo potem młodzi, ot taki banan (typ z mojej starej klasy, jeżeli ktoś nie przyjdzie do szkoły to zawsze podczas śledzwa bierze pod uwagę porwanie przez obcych..... no comment.....) chłoną ten syf.... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem że tematy i poziom kanału będzie adekwatny do nazwy "science" , ale nie jest tak w 100% , przynajmniej 4 razy dziennie puszczają jakieś bzdety typu wlaśnie ufo lub coś o duchach :roll:, ja też spodziewałem się przynajmniej paru programów mówiących o teleskopach, ale jak dotąd z żadnym się nie spotkałem :Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discovery spada na psy 8) mam science, travel, civilisation, animal planet i podstawowe tzn. zwykłe discovery i za każdym razem coś się na nich powtarza ze 3 razy dziennie a w dodatku to co leci np. dziś na science bedzie jutro lecieć 2 razy na animal i civilisation :( masło maślane i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już żadko kiedy oglądam te bzdury na science które zresztą i tak są ciągle powtarzane. Na discovery jest fajny program (może nie koniecznie powiązany z astro). WYSYPISKO

 

Racja Ati,ten program jest super!!!!!!!!!

 

Szkoda że te programy są o 23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu ponownie ponieważ chcem publicznie wyrazić moje uczucia dotyczące programu "discovery" jaki czulem w pewien wieczór. Otóż jest wtorek godz 21.00. Myśle sobie- "OOO.. Teraz będzie wieczór nauki na discovery i mój ulubiony program planety". No więc robie se kanapki na zapas gasze światło siadam przed telewizorkiem zajadam się kanapami i oglądam se wieczór nauki. Wygodnie siedząc przed ekranikiem i już w 3/4 oglądając wieczór nauki z niecierpliwością czekałem na mój ulubiony programik "planety". No wieć nadchodzi godzina 23.00. Już powinien zacząć się mój program- myśle sobie z niecierpliwością. I oto jest!!!!!!! Już się zaczął!!!! Cały tydzień na to czekalem i.................................................NAGLE moje wszelkie nadzieje padły w gruzach a moje uczucia zostały zhańbione :evil: :evil: :evil: :evil:

I wyobraźciee sobie że zamiast ujżeć program "planety" zobaczyłem jakiś stary dokumantalny program o wojnach...... :evil: :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!:

W tamtym oto momencie straciłem nadzieje na dobre programy o astro :Cry::Cry::Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.