Skocz do zawartości

Wyniki wyborów w PTMA Lublin


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaje się bez bicia że ja niestety nie.

Kiedyś nie miałem okazji bo w takim małym miasteczku jak Mielec czegos takiego nie było.

Baaa nawet o Urani jedynie słyszałem.

Teraz rozważam chęć wstąpienia z tym że poza składkami na niewiele bym się zdał bo jestem na tzw. dorobku , więc i czasu na obserwacje brak. Tak czy inaczej mam nadzieje zreazlizować to zamierzenie za rok-dwa , i mam nadzieje że PTMA przetrwa do tego czasu , w niezbyt zmienionej formie.

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

PS. Pozostaje jeszcze wybrać do którego oddziału

Kraków czy gdzieś na Podkarpaciu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze chcesz wstapic!

Zachecam!

PTMA nmie musi walczyc o przetwanie - ono bedzie !

Nie czekaj z decyzja .

Jest jeszcze na S Polski oddzial w Gliwicach i Krosnie.

W Krosnie jest ponoc bardzo ok.

A i Krakow ma swoje tradycje!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że nie widać pracy PTMA kiedyś działała ona o wiele lepiej - teraz martwa cisza - przynajmniej w oddziale krakowskim.

 

Jeżeli chodzi o oddział krakowski to może określenie "martwa cisza" jest zbyt ostre.

Odbywają się regularnie poniedziałkowe spotkania. Sam byłem w ostatnim roku na kilku interesujących prelekcjach, ze szlagierowym spotkaniem i wykładem prof. Bogdana Paczyńskiego.

Aktywana jest krakowska grupa zakryciowców i komeciarzy. A i ja ze swoimi obserwacjami też przyznaję się do oddziału krakowskiego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze chcesz wstapic!

Zachecam!

PTMA nmie musi walczyc o przetwanie - ono bedzie !

Nie czekaj z decyzja .

Jest jeszcze na S Polski oddzial w Gliwicach i Krosnie.

W Krosnie jest ponoc bardzo ok.

A i Krakow ma swoje tradycje!

Pozdr

 

Dzięki. Co racja to racja. Przyspiesze tę decyzje do wakacji.

 

Pozdrawiam

Łukasz Markulis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Ja też tam działam i udzielam się a nawet czasem sponsoruję jako producent sprzętu astro ;D

To że ktoś zawala aktualizację strony Oddziału Krakowskiego nie oznacza że sie nic w oddziale nie dzieje, są regularne odczyty, slajdowiska, wieczory dyskusyjne co poniedziałek, i obserwacje astronomczne ciekawych zjawisk np na Krakowskich Błoniach!!!

A wydawanie Uranii to też waszym zdaniem jest nic, to uwaga do Bartka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawala to za mało powiedziane. Tego czegoś raczej wogóle nie można nazwać stronką. A już największym chamstwem (bo tak to niestety trzeba nazwać) jest sprzedawanie w "sklepiku" darmowego Cartes du Ciela po 50 zeta za krążek. Można się zastanawiać czy to jest bardziej bezczelne czy komiczne bo na tej superprzejrzystej stronce o superłatwym do zapamiętania adresie i tak pewnie nikt nie znajdzie tej oferty. A Adamo mnie tu przekonuje do dobrego imienia tego towarzystwa. Jest to twór o zasięgu ogólnopolskim i każdy taki babol w jednym z oddziałów odbija się na "dobrym" imieniu organizacji jako całości (swoją drogą nikomu w oddziale Lublin nie przyszło do głowy żeby zdjąć wreszcie tą idiotyczną gablotkę która nie pełni żadnej funkcji poza rozśmieszajacą i dokończyć stronkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.