Skocz do zawartości

Bieszczady 2010


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, przyjęty przez aklamacje na kolejny zlot :)

 

No tak, ale nie napisałeś jaka była weryfikacja... do dzisiaj jak pomyślę to mnie jakoś tak w gardle ściska... nikomu nie życzę... bo trzeba np. Przemka Rudzia na rękach nosić, Adamo oddawać cały zlot masło na śniadaniu i w ogóle się podlizywać... :compress::friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mamy już część nagród na nasz konkurs Adept 2010.

Owe nagrody to teleskop SkyWatcher 150/1200 EQ3-2 oraz lornetka DO Titanium 7x50.

Nagrody ufundowała firma Delta Optical.

Już wkrótce pełna informacja dotycząca konkursu na naszej stronie.

Jeśli jest ktoś kto chce wesprzeć tych którzy zaczynają rozwijać swoja pasje zapraszam do wsparcia naszego konkursu jakimiś nagrodami.

 

Pozdrawiam Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do postu Pawła Maksyma z poprzedniej strony - w 2005 trzeba było trochę poodśnieżać.

Pamiętam, że odśnieżaliśmy na pole obserwacyjne taki prostokąt 5x10m - dokładnie pomiędzy słupkami boiska do siatkówki - śniegu było jakieś 30cm... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisałem do listy. Mam nadzieję, że się nie spóźniłem i nic mi nagle nie wyskoczy. Od razu też wolę się zapytać: Czy byłaby możliwość przybrania się z kimś? Mieszkam w Jankowicach k.Pszczyny, ale bez problemu mógłbym gdzieś podjechać, np. do Katowic.

 

Zdravim

Edytowane przez Iluvatar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Po zeszłorocznym zlocie pomyślałem - "Nigdy więcej!" (Ci, którzy mają do Bieszczadów przeszło 700km wiedzą, co mam na myśli ;) ). Chęć ponownego spotkania się jednak zwyciężyła. Niech się dzieje co chce - zgłoszenie wysłane! :helo:

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na widziałem gdzieś fotę jednego z naszych kolegów (kompletnie nie pamiętam gdzie i co to za kolega, wybaczcie) zrobioną na szczycie góry gdzieś chyba w Bieszczadach. Przedstawiała ona światło zodiakalne. Widok był fenomenalny!

 

Pomyślałem, że może warto spróbować wdrapać się na jakąś górę i samemu zobaczyć niebo nocą ze szczytu. Obserwacje chciał bym zwieńczyć wschodem Słońca.

 

Jako cel proponuję Smerek leżący kilkanaście kilometrów od Roztok. Szczyt jest odsłonięty i jest z niego fenomenalny widok na całe Bieszczady. Na górę włazie się jakieś 1,5 - 2 godziny więc nocą wyszło by odpowiednio dłużej. Czy znajdą się chętni na taką wycieczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czy znajdą się chętni na taką wycieczkę?

Ja bym był chętny, i H-linka wraz ze mną. Jeśli nie straszni nam wilcy i niedźwiedzie ;) , to można zrobić taką fajną wyprawę. Jest tylko jeden haczyk - wchodząc na jedną górę widok zasłaniają nam inne góry :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idziemy na Smerek w jakiś konkretny dzień czy po prostu jak będzie pogoda? Jeśli nie macie skonkretyzowanych planów jeszcze to może poszlibyśmy tam w pierwszy dzień zlotu? Zanim impreza rozkręci się na całego? Ahhh - już się nie mogę doczekać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.