Skocz do zawartości

Roztocze, Podkarpacie, Karpaty Wschodnie i rumuńskie


Rekomendowane odpowiedzi

Sezon jesienno zimowy mogę uznać za otwarty:

 

Godzina 23-24,Przymiarki ponad 600m n.p.m. Beskid Niski

 

Ledwo majaczące się Tatry ale światełko na Łomnicy jest. Naświetlanie koło kilku minut, mogłem dać jeszcze dłuższy, ogniskowa 250mm/5,6:

005.jpg

 

Droga mleczna, naświetlanie 30s na 17mm/2.8

006.jpg

 

Wypad udany, gwiazdy było ładnie widać, Andromedę gołym okiem ;).

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcia z 28 sierpnia, Dział nad Korczyną, wschód słońca. (40d + EF-S 55-250 + Sigma 17-50 2.8)

 

Bieszczady standardowo max koło 100km:

060.jpg

 

Łopiennik, Durna, Smerek:

062.jpg

 

Beskid Sądecki 90-106km:

066.jpg

 

Szerszy kąt przed wschodem. Po lewej majaczy się maszt koło Barwinka, potem Cergowa. Po prawej Krosno i wiatraki w Łękach Dukielskich. Pierwszy plan kościół w Korczynie.

004.jpg

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poranne mgły i Tatry z Liwocza 19.10 , 1,5 godziny pstrykane co 10sekund , przepraszam że tylko w takiej formie do pobrania i odtworzenia ale próbowałem to wrzucic na youtuba i inne serwisy i nie potrafię , nie dość że przycina to jeszcze strasznie kompresują i za wiele z obrazu nie zostaje https://dl.dropboxusercontent.com/u/67782961/Tatry%20z%20Liwocza%2019X2014.avi . Nie wiem w jaki sposób ludzie wrzucają filmy na te serwisy że obraz jest ostry niespikselizowany i można plynnie go oglądać ?
PS. Na Liwoczu wyremontowali drzwi , zamykają sie elegancko na klameczkę tak że można siedzieć w środku oczekując na warunki i nie ciągnie po nogach ;) Przynajmniej do czasu jak łosie i dziki znów wyrwą klamkę .

 

Edytowane przez gezeb
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranne mgły i Tatry z Liwocza 19.10 , 1,5 godziny pstrykane co 10sekund , przepraszam że tylko w takiej formie do pobrania i odtworzenia ale próbowałem to wrzucic na youtuba i inne serwisy i nie potrafię , nie dość że przycina to jeszcze strasznie kompresują i za wiele z obrazu nie zostaje https://dl.dropboxusercontent.com/u/67782961/Tatry%20z%20Liwocza%2019X2014.avi . Nie wiem w jaki sposób ludzie wrzucają filmy na te serwisy że obraz jest ostry niespikselizowany i można plynnie go oglądać ?

PS. Na Liwoczu wyremontowali drzwi , zamykają sie elegancko na klameczkę tak że można siedzieć w środku oczekując na warunki i nie ciągnie po nogach ;) Przynajmniej do czasu jak łosie i dziki znów wyrwą klamkę .

 

 

Jak dla mnie najlepszy dalekoobserwacyjny time-lapse wykonany w Polsce. Ever!

 

PS. No to masz już po migawce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.