Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Dowcipy

* * * * * 5 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2799 odpowiedzi w tym temacie

Ori2711

Ori2711

szef wszystkich szefów...

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2713 postów

Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA??
- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!!!

<{POST_SNAPBACK}>

nic dodac nic ujac
:ha:
+1
Post rekomendują: Ciechan,

Taurus 270mm, pół wiadereczka ;) Naglerków oraz Canon 350D i 1000D.

Wizual rulez, tylko dajcie ciemne bezchmurne niebo... i czas aby to wszystko wykorzystać.

Badania socjologiczne - Jak Pan myśli, co jest w dzisiejszych czasach większym problemem: niewiedza, czy obojętność? - Nie wiem, nie obchodzi mnie.

Mitek

Mitek

Społeczność AP

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1757 postów

Wiszą sobie na drzewie trzy leniwce i udowadniają, który jest najbardziej leniwy.
Pierwszy mówi:
- Wiecie chłopaki, idę sobie ulicą, patrzę sobie, a tu worek złota na ulicy leży, ale nie chciało mi się go podnieść.
Na to drugi:
- No widzisz, a ja idę sobie plażą i patrzę jak Claudia Schiffer leży sobie naga i ma ochotę. Ale mi się nie chciało.
Trzeci:
- A wiecie chłopaki, ja ostatnio byłem w kinie, na strasznie śmiesznej komedii ale przez cały film plakałem.
- No co ty na komedii i płakałeś?
- Bo usiadłem sobie na jaja i nie chciało mi sie wstać poprawić :icon_neutral:

<{POST_SNAPBACK}>

:buahaha: dobre:)

Ps Darek.B widać bardzo lubi gadać o sexie, orgazmach i wackach :D

Użytkownik Mitek edytował ten post 13 czerwiec 2005 - 22:54

0

Edi

Edi

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 46 postów
Kazik od zawsze robił to co lubił : całował żonę, wślizgiwał się do wyrka
i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta
ubranego w biały szlafrok.

"Co ty do kurwy nędzy robisz w moim łóżku?...I kim do cholery jesteś?"
zapytał faceta.

"To nie jest twoja sypialnia. Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie" dodał.

"Że co ??!!Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to
jeszcze za młody! Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!"

"To nie takie proste" odpowiedział święty. "Możesz wrócić jako kura albo
jako pies. Wybór należy do ciebie"

Kazio pomysłał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące.
Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.

"Chcę powrócić jako kura" odpowiedział.

W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej
kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł
do niego kogut.

"Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr"
powiedział kogut "Jak ci się podoba bycie kurą?"

"No jest ok ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje"

"Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko" powiedział kogut

"Jak mam to zrobić?"

"Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz"

Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chluś" i jajko było już na ziemi.

"Łoł to było zajebiste" powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz, zaparł
się i wypadło z niego kolejne jajo.

Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony : "Kazik co
ty ##### robisz! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!"

Miało być w Dowcipy.

Użytkownik Edi edytował ten post 14 czerwiec 2005 - 21:31

+1
Post rekomendują: Teo,

}AURORA{

}AURORA{

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 298 postów
:icon_biggrin: :icon_lol: :Loveit: :mr.green: :ha: :buahaha:
więcej takich, to dobre ćwiczenie dla mięśni brzucha ale mało się nie udusiłem
0

Jarek76

Jarek76

astroamator

• Społeczność Astropolis
  • 2147 postów
Zając przychodzi do domu niedzwiedzia,puka ,a tu drzwi otwiera pani niedzwiedziowa.Czy jest mąż?-pyta.Nie ,nie ma niestety mowi zona.Zając na to : to ja może poczekam.Czeka tak godzinę ,dwie,nagle pyta niedzwiedzicę: może by sie pani rozebrała? Ona na to : Ty gówniarzu, co ty sobie myślisz,ja mam męża ,dzieci !! Zająć wyciaga 200 zl imuska nimi po nosie.Niedzwiedzica sie rozebrała.Mijają nasepne godziny ,męża nie widac,zając ponownie: może byśmy sie pokochali? I znów pada odpowiedz: ty gówniarzu , co sobie myslisz ja mam męża ,dzieci.....Na to zajączek wyciaga 300 zl i ponownie muska nimi po nosie.Pokochali się.Póznym wieczorem wraca niedzwiedz i w drzwiach pyta:zając był?,500 zł oddał??!!
0

Megrez 72@437

Atik 314e mono.
NEQ6
Pier 49°48' N 18°35' E

Jarek76

Jarek76

astroamator

• Społeczność Astropolis
  • 2147 postów
Przychodzi zezowata baba do zezowatego lekarza.Lekarz na to:pojedyńczo proszę! A baba mu odpowiada: ja nie do pana ,ja do tego drugiego.!
0

Megrez 72@437

Atik 314e mono.
NEQ6
Pier 49°48' N 18°35' E

Jarek76

Jarek76

astroamator

• Społeczność Astropolis
  • 2147 postów
Przychodzi kobieta do spowiedzi i zaczyna sie spowiadac: Ojcze,zgrzeszylam nazwalam pewnego mezczyzne sku**ysynem.. ksiadz odpowiada: moja corko ,to nie powod aby czlowieka nazwac skur**synem. Ale prosze ksiedza ,on mni sciagnal bluzke! na to ksiadz: tak jak ja sciagam ja teraz tobie? tak! moja córko ,to nie powod aby nazwac czlowieka sku**ysynem. ale prosze ksiedza on mnie zaczal calowac po piersiach! ksiadz:tak jak ja cie teraz caluje? tak,pada odpowiedz. ksiedz: ale to nie powod aby nazwac czlowieka skur** wysynem. ale prosze ksiedza ,on mnie zaczal dotykac ,wie ksiadz po czym..... ksiadz-:tak jak ja cie teraz po "tym" dotykam? tak! odpowiada kobieta ksiadz ; moja corko ,to naprawde nie powod aby nazwac czlowieka sku**ysynem. ale ojcze on wszedl we mnie!!! ksiadz: tak jak ja teraz jestem w tobie?! ona:TAK TAk!!!! ksiadz:moja corko to naprawde nie powod ,aby nazwac czlowieka sku**ysynem. ona: prosze ksiedza ,ale on mial AIDS!!!!!!!!!! ksiadz: to sku**ysyn!!!!!!!!!!!!!! :ha:

Użytkownik promil edytował ten post 24 czerwiec 2005 - 14:13

0

Megrez 72@437

Atik 314e mono.
NEQ6
Pier 49°48' N 18°35' E

Jarek76

Jarek76

astroamator

• Społeczność Astropolis
  • 2147 postów
Jedzie mlode małzenstwo autem ,nagle ona: zatrzymaj sie natychmiast! mąż pyta: co sie stalo? zona odpowiada:tam na poboczu lezy skunks,moze jest ranny ,trzeba mu pomoc. Wysiada, podnosi skunksa i siada do auta spowrotem. Ruszaja ,nagle ona: patrz jak on sie trzesie ,moze jest mu zimno?Co mam zrobic ?-pyta. Na to mąż: wez go miedzy nogi. Zona: a co ze smrodem?? Mąż: zatkaj mu nos.............................!
0

Megrez 72@437

Atik 314e mono.
NEQ6
Pier 49°48' N 18°35' E

Pabami

Pabami

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 666 postów
Zima... zawierucha i wypizd -20 stopni, drogi sparaliżowane. Do baru wchodzi kierowca ciężarówki i co chwila pluje na podłogę i wyciera usta powtarzając "tfu... pieprzony Matiz". Podchodzi do baru wypija setkę "tfu... pieprzony Matiz", potem kolejną "tfu... pieprzony Matiz", jeszcze kilka "tfu... pieprzony Matiz".

Zaintrygowany barman pyta: Co się stało? Tak ślisko jest pan będzie jechał może a lejesz pan w siebie tyle.

Ano widzi Pan wiozłem 30 ton ładunku... ślizgawica jak skurwysyn... wjebałem się do rowu i nie mogłem wyjechać. Podjeżdża facet Matizem i mówi, że mnie wyciągnie. Wyśmiałem go a ten nadal mówił, że mnie wyciągnie. No nic dałem mu linę i dla jaj powiedziałem, że jak mnie wyciągnie to mu loda zrobię.

I co?

tfu... pieprzony Matiz
0
--
Pobiegłem na Księżyc i z powrotem
Półprzytomny w odrętwieniu odwiedzałem coraz bardziej surrealistyczne krajobrazy
Strzępki wspomnień z przed wielu lat mieszały się z rzeczywistością, teraźniejszością i przyszłością
Czas przestał mieć znaczenie
Sen był jawą a jawa snem

Jarek76

Jarek76

astroamator

• Społeczność Astropolis
  • 2147 postów
Zajączek kupil sobie Video i prawie cały "las" zwalil mu sie do domu.Ostatni przyszedl koń.W domu nie bylo juz miejsca ,tak wiec poszedl do ogrodu i wdrapal sie na drzewko i luzacko spogladal w ekran.Wszyscy ogladaja ,nagle wstaje niedzwiedz i mowi"idę strzepac konia.........." ,a koń ,nie dziekuje sam zejde....... :ha:
0

Megrez 72@437

Atik 314e mono.
NEQ6
Pier 49°48' N 18°35' E

Hans

Hans

Astropolis.pl

• Moderator
  • 9587 postów
- Jakie jest najstraszniejsze słowo wśród fizyków jądrowych?
- Ooops...

Pozdrawiam.
0
Hans

Złapać tranzyt extrasolarny? To proste. Też możesz
XO-2, XO-3b, TrES-3b, WASP-14b, HAT-P-3b - https://sites.google.com/site/astroamator/fotometria/Egzoplanety-z-garazu'

Odkryć własną zmienną? To proste. Też możesz.
RRC, EA a moze jakas EW? - https://sites.google.com/site/astroamator/home/projekty/vsx---the-international-variable-star-index-projekt-i-idea

Gość_cygnus_*

Gość_cygnus_*
  • Gość
Najkrótszy dowcip o forumowiczach:

Loguje się do AstroForum Cygnus i... myśli! :Boink:

(chyba pamiętacie najkrótszy o milicjantach)
0

Pabami

Pabami

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 666 postów
Wszedł Cygnus na astroforum i się zamyślił... spodobało mu się więc zamyślił się jeszcze raz. :szczerbaty:
0
--
Pobiegłem na Księżyc i z powrotem
Półprzytomny w odrętwieniu odwiedzałem coraz bardziej surrealistyczne krajobrazy
Strzępki wspomnień z przed wielu lat mieszały się z rzeczywistością, teraźniejszością i przyszłością
Czas przestał mieć znaczenie
Sen był jawą a jawa snem

wiatr

wiatr

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 504 postów
dziewczyna do chłopaka- ożenisz się ze mną?
chłopak-nie
dziewczyna- no to złaź
0
 czynne sporadycznie 

Michal Kusiak

Michal Kusiak

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 419 postów
Wsiada przypity student do taksówki.
Taksówkarz się pyta:
-dokąd zawieźć?
Student na to:
-do domu
Taksówkarz mówi ponownie:
-chyba mnie Pan nie zrozumiał. Dokąd zawieźć
Student:
-do domu
Taksówkarz:
-ALE DOKŁADNIE!
Pijany żaczek odpowida:
-DO DUŻEGO POKOJU !

Wsiadają studenci do taksówki (drinknięci)
Mówią do taksówkarza:
-Kierrowniczuu. Za dyszke do akademika można?
Taksówkarz:
-Oj nie bardzo.
Chwilkę potem studenci pytają się znów:
-A za trzy, cztery?
Wtedy kierowca mówi:
-za trzy cztery bez problemu
Jadą więc studenci i dojeżdzają pod wejście do akademika.
Wtedy taksówkarz odpowiada:
-Koledzy. Prosze o zapłatę
Studenci:
-No to chłopcy. Trzy, czte-ryy: DZIĘKUJEMY!

Oba stare i jare :)

MK

Użytkownik Michal Kusiak edytował ten post 17 lipiec 2005 - 09:14

0

SOHO Comets (151 komet muskających Słońce)
http://sungrazer.nrl.navy.mil

Rantiga Osservatiorio, Tincana, Włochy, MPC Code: D03

http://rantigaosservatorio.org
http://www.facebook....igaOsservatorio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

zorza_polarna