Skocz do zawartości

Teleskop OPTICON 76F700


hokager

Rekomendowane odpowiedzi

Padło pytanie: Czemu?

Ano bo to taka troszkę namiastka, której do końca teleskopem nazwać nie można. Mała apertura, kiepskie wykonanie, słaby montaż, plastikowe części, kiepskie okulary itd.

To się składa na całą kiepskość tego sprzętu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam... Czepiacie się... :D

Przecież na ten "teleskop" dostaje się DWULETNIĄ PISEMNĄ GWARANCJE, a to rzadkość bo normalnie jest drukowana :szczerbaty:

Dodatkowo powaliła mnie jeszcze jedna informacja:

 

"Produkty Opticon to nowoczesne układy optyczne pokryte powłokami wykonanymi w nowatorskiej technologii, na podstawie precyzyjnych obliczeń komputerowych. Zapewniają one optymalne wykorzystanie pełnego zakresu możliwości oferowanego przyrządu. "

 

Jak dla mnie to powinni po prostu napisać: "Zdetronizuj Hubbla, kup Opticona" :rofl:

 

Co do jednego, to też jestem ciekaw: Czy jest coś gorszego od tego czegoś??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem opis i powiem , że powinno się zabronić takiego opisu bo to niebezpieczne dla zdrowia:

"obserwacja przejścia planet na tle Słońca będzie niesamowitym przeżyciem dla całej rodziny. " :rtfm:

powinni napisać.... chcesz zostać kaleka poobserwuj słońce , na jedno by wyszło. :blink:

 

A poza tym....... to cienkie powięszenia daje max tylko 350x widziałem niedawno 675X :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten cudowny sprzęcik. Do niego dokupiłem barlowa x5. Sprzedający nawet nie wiedział, że w takiej konfiguracji można zobaczyć obłok Oorta i wulkany na Io. To naprawdę niesamowite przeżycie... Dostrzegłem gwarantowne przez sprzedawcę komety. Latały po soczewce jak opętane, we wszystkie strony... Stabilność trójnoga jest legendarna. Nawet mój królik, trącając go nosem nie jest w stanie wprawić go w drgania. Dziwię się tym, którzy leją masy betonu na piery. Widziałem też tranzyt czegoś na tle Słońca... osleplem AAAAAA!!!!

PS. Wielkie LOL!!!

PS2. Na Alle... można sprzedać nawet g..., byle zapłacić firmie prowizję. To czy przedmiot jest bezpieczny dla użytkowkika, nikogo tam nie obchodzi. Ciekawe czy na zagranicznych serwisach aukcyjnych przeszedłby taki właśnie opis: "Obserwacja przejścia planet na tle Słońca będzie niesamowitym przeżyciem dla całej rodziny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.