Skocz do zawartości

Start nowej wersji strony - 2003-03-28 15:44:19


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Togal za reflex masz u mnie wielkie piwo , to chyba było 5 sek. po jej wgraniu na serwer !!

Nie no nie przypuszczałem że ktoś się tak szybko zorientuje ale to dopiero szablon do końca roboty jeszcze sporo zostało.

 

Proponuje jesli ma ktoś fajne rzeczy do opisania zamieszczać tam , testy sprzętu ( ElCapitano - idealne miejsce na okularkowy test) . Myśle że stronka może sie fajnie rozwijać . Będzię tam i galeria zdjęci i troszke innych bajerków też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam zgadza sie z Adamem.

Naprawde zastanow sie nad kolorem tla. Chodzi o to, ze generalnie duzo osob siedzi w nocy, kiedy ma ciemne otoczenie - a lampa monitora wali w oczy powodujac duze meczenie miesci dookola galki ocznej - efekt podswiadomego mruzenia. Ciemniejsze tlo oszczedzi oczy na nocne obserwacje. Ja mam monitory LCD a i tak musze je w nocy na takich stronach przyciemniac bo wala niemilosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stronka już działa w miarę poprawnie , kolorystyka poprawiona z lekka :) .

Chętnych do pisania aktykułów zachęcam do współpracy. Zrobiłem tam (a raczej przenioslem) dział z linkami astronomicznymi , niebawem także giełda będzie w nowej wersji .

Zrobiona jest galeria zdjęć , osoby nie posiadające swojej strony proszę o przesyłanie zdjęc z opisem a ja będę je tam umieszczal , niebawem opcja samodzielnego umieszczania będzie dostępna.

 

Stanowczo za dużo zmian jak na tak krotki okres ale jest OK !! :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.