Skocz do zawartości

zloty zloty zagranica irlandia


michaelus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

daje początek temu tematowi ponieważ wielu znasz przebywa po za granicami polski... ja obecnie również mam swój teleskop ze sobą w Irlandii specjalnie pojechałem po niego na święta do polski ... poznałem kiedyś kolegę z irl zajmował się astrofotografia ale kontakt mi się zim urwał, padła również propozycja zgrania kilku osób i spotkania się na obserwacjach... wiec może ktoś z irl ? na tym forum się udziela? zawsze było by raźniej no fakt ze tu częściej pada jak jest bezchmurne niebo ale ... zawsze można się spotkać przy piwku pogadać itp itc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.