Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Co nowego w Astromarket.pl?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 16713 postów
Żeby nie nadwyrężać waszej forumowej cierpliwości wszystkie aktualne informacje o planach, zmianach, kulisach Astromarket.pl będziemy publikować na Facebook.com:

http://www.facebook.com/astromarket

Jedynie najważniejsze komunikaty i te, które skierowane są bezpośrednio do społeczności AP, ogłaszane będą w obrębie forum.

Użytkownik Adam_Jesion edytował ten post 14 czerwiec 2011 - 15:20

+1
Adam Jesionkiewicz

Dołącz do mnie na: Twitter oraz Astrofotografia@Facebook

r.ziomber

r.ziomber

r.ziomber(at)astronomia.pel

• Społeczność Astropolis
  • 2254 postów
Widze, ze sklep juz dziala, a na forum cisza!

Powodzenia, pewnie za jakis czas skorzystam z Waszej oferty.

+1

szuu

szuu

:-)

• Społeczność Astropolis
  • 2001 postów

falstart czy testowanie czujności forumowiczów? :P
0
Miejsca do oglądania ciemnego nieba w Google Maps - przyłącz sie do tworzenia Mapy!

„wszystkie ekologi są wieczne, wielki ban jest tylko etapem na drodze od nieskonczonej przeszlosci” ^ _ ^

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • 16713 postów
To "cichy" start mający na celu oswojenie rynku z marką, technologią, a nam ma dać czas popracować już na normalnych zasadach, a nie do "ściany" ;) Promocję Astromarketu rozpoczniemy dopiero wtedy, kiedy ocenię, że oferta jest wystarczająca (w tej chwili jest to zaledwie fragment całości).

Mimo to, miło że zauważyliście :P
0
Adam Jesionkiewicz

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • 16713 postów

Powodzenia, pewnie za jakis czas skorzystam z Waszej oferty.

Dziękuję Robert. Powodzenie będzie potrzebne, bo w najśmielszych snach nie podejrzewałem, że ta inicjatywa będzie tak trudna i pochłaniająca tyle środków i pracy (dla w sumie 9 osobowego zespołu!).
0
Adam Jesionkiewicz

Gość_ignisdei_*

Gość_ignisdei_*
  • Gość
Kolejny sklep=większa podaż na rynku a tym samym niższa cena, taki status-quo wymusza na konkurencji podwyższenie standardu usług!
Ważna jest rzetelność w prowadzeniu interesów! Jeśli sklep będzie dobrze prowadzony, dostawy będą na czas, serwis gwarancyjny door to door, realne (rzeczywiste) przełożenie oferty na natychmiastową dostępność wróżę -mu sukces! Dla nas zwykłych konsumentów to dobra wiadomość! A i strona sklepu miła dla oka, tak że: Gratuluję przedsięwzięcia! B)

Ze swej strony dodam, że przydała by się lektura anglojęzyczna. Chcę kupić brakujący tom NSOGa. Liczyłem nieśmiało na obecność tej pozycji w sklepie. Przydało by się też kilka rzetelnych poradników i atlasów made in USA.
+1

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • 16713 postów
Tym zajmować się będzie nasze wydawnictwo. Wiele z tych pozycji przekładamy na język polski.

Ważna jest rzetelność w prowadzeniu interesów!

Ten temat w ogóle nie istnieje. Nie wiem, jak można być nierzetelenym (choć zdaję sobie sprawę, czemu to napisałeś - w astro takie firmy mamy). U mnie w głowie nie istnieje taka zakładka. O naszej filozofii przekonało się już naprawdę wielu klientów, którzy skorzystali z oferty jeszcze przed startem sklepu.
0
Adam Jesionkiewicz

Tadeopulous

Tadeopulous

Ni! Ni! NI! NI!

• Społeczność Astropolis
  • 2527 postów
kurde napisz mi chociaż, że byłem 1st zarejestrowanym użytkownikiem :szczerbaty:

może warto by pomyśleć nad tym co już pisałem - luneta APO brzmi dla mnie jak ciągnik pościgowy itp

a tak ogólnie gratulacje uruchomienia
0

zmiana strony www - tadeoho.cba.pl

sawes1

sawes1

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • 1226 postów

Ze swej strony dodam, że przydała by się lektura anglojęzyczna. Chcę kupić brakujący tom NSOGa. Liczyłem nieśmiało na obecność tej pozycji w sklepie. Przydało by się też kilka rzetelnych poradników i atlasów made in USA.

Oj tak, tak... Adamie, może masz w planach ściągnięcie tej pozycji? W konkurencyjnym sklepie na stronie jest, w sklepie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Może byłoby możliwe ogłosić zbiórkę, jak zrobiłeś to w przypadku Astrotraca? Dam sobie gwiazdki z pagonów zedrzeć, jakiem por. Rżewski :rofl: , że wizualowcy łykną tę pozycje jak pelikany .
Tu jest recenzja polarisa:
http://www.astronoce...enzje.php?id=66
0

Rozleniwiony porucznik Rżewski postanowił uprzyjemnić sobie zimowe obserwacje. To dziennik (lub nocnik) jego walki:
http://astropolis.pl...ylazla-z-ziemi/

Jazz

Jazz

Astropolis.pl/Astromarket.pl

• Moderator
  • 717 postów

Oj tak, tak... Adamie, może masz w planach ściągnięcie tej pozycji? W konkurencyjnym sklepie na stronie jest, w sklepie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Może byłoby możliwe ogłosić zbiórkę, jak zrobiłeś to w przypadku Astrotraca? Dam sobie gwiazdki z pagonów zedrzeć, jakiem por. Rżewski :rofl: , że wizualowcy łykną tę pozycje jak pelikany .

No właśnie takich sytuacji chcemy unikać - na stronie jest a jak chcesz kupić to niewiadomo kiedy będzie. Napewno nie uniknie się takich sytuacji ale muszą one wynikać z braku asortymentu na świecie - dobrym przykładem są filtry 36mm których nigdzie nie było przez parę tygodni (u nas już są;-) ). Będziemy sukcesywnie wprowadzać towar do sklepu i tylko taki co do którego będziemy mieli przekonanie o jego dostępności w przyzwoitym terminie. Stale również powiększamy stany magazynowe (już jest Atik, zaraz będzie Orion Optics i reszta). Będzie dobrze a nawet jeszcze lepiej ;-)))

Pzdr
Jazz
0

Pozdrawiam
Jazz1972

krigore

krigore

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • PipPip
  • 251 postów
Hmm... wystartował. Gratulacje :).

Dużo czasu na przeglądanie nie mam, bo w pracy siedzę, ale tak na szybko - garść uwag:
- mało asortymentu, ale wiadomo - początek i dodajecie ciągle nowe, w sumie dobrze, że się jeszcze nie rozgłaszacie - bo np. nie mieć naglerów to mimo wszystko trochę wstyd. ;) Swoją drogą przydałaby się jakaś informacyjna szpalta - "Ostatnio dodane" lub "Nowe w ofercie". No, chyba że tę funkcję pełnią "Nowości" widoczne pod menu
- w wydawnictwach, w metryczkach opisujących książki, przydałaby się pozycja "liczba stron" - fajnie jest wiedzieć, czy drogi album ze świetną okładką ma tych stronnic 100 czy ledwie 40
- w bino zdarzają się opisy po angielsku - też jestem zdania, że lepiej dać opis w tym języku niż żaden, ale jednak ostrzeżenie, że nakładki mogą nie ostrzyć na wszystkich teleskopach powinno być po polsku
- wrzućcie inną ikonkę sklepu na kartę przeglądarki - np. tego Saturna z logo sklepu. Jak mam otwarte forum i sklep to wizualnie się mylą ;)
- w niektórych wypadkach piszecie, że towar jest na magazynie, a czas dostawy to 2-4 tygodnie. Jak więc jest: jest czy nie jest? :>
- no i na koniec pytanie: jak mam e-mailem wysłać reklamowany produkt? :D (wiem, czepiam się, ale to właśnie wynika z trzeciego punktu w dziale "Niezgodność towaru z umową..." w "Gwarancjach i zwrotach")

Tak czy inaczej, sklep wygląda naprawdę nieźle. Dokładniej rozejrzę się w domu i może coś jeszcze podrzucę.
0

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • 16713 postów

Ściągniemy te książki. W następnym tygodniu postaramy się odpalić na nie testowe pre-ordery, żeby zidentyfikować zapotrzebowanie ;)
0
Adam Jesionkiewicz

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • 16713 postów
Jeszcze dwa słowa o Lunecie APO - co zrobić, jeżeli takie jest prawidłowe nazewnictwo? Luneta to refraktor.
0
Adam Jesionkiewicz

Jules

Jules

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • PipPip
  • 163 postów
Również gratuluję - kawał dobrej roboty za wami. Zatowarowanie takiego sklepu to iście mrówcza praca. :notworthy:

Zapisuję się też w Komitecie Kolejkowym po tego NSOGa! Dajcie znać jak "rzucą" ;)
0
The "Herschel 400" in progress: 376/400 :)
--------------------------------

Pawel_Maksym

Pawel_Maksym

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • 2241 postów
Ja już kupiłem, paczkę dostałem i nawet zapłaciłem.
Jestem zadowolony!

Polecam

Paweł Maksym
0
Zapraszam do działu Zakryciowego
Cały osprzęt zakryciowy do akcji gotowy...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników