Skocz do zawartości

Sklep Astro Market


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie związane z tym, że oferta sklepu na stronie nie jest "powalająca". Czy jest to fragment bazy możliwej do zakupów, czy faktycznie dopiero się rozwija ? Szukałem np. różnego rodzaju tub OTA i nie znalazłem. Można kupić coś czego nie ma na stronce ?

Edytowane przez swordek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że niedawno nastąpił start sklepu to oferta jest interesująca. Pojawiły się nowe instrumenty i akcesoria uzupełniające ofertę naszego rynku. Chyba lepiej tak niż powielanie ofert innych sklepów. Chyba, że niektórzy oczekują pełnej oferty i to najlepiej za niższą cenę niż u konkurencji :rolleyes: A ceny nie muszą być niższe patrząc na powstające zamieszanie na rynkach finansowych.

 

Dla mnie oczywiste jest, że oferta będzie rozszerzana. Do tego pojawiają się promocje i są zapowiadane następne. Przeglądając wątki dotyczące sklepu widać, że Adamowi i jego zespołowi bardzo zależy na zadowoleniu klientów. I tylko pozostaje wierzyć w to, że tak pozostanie :)

 

A co do artykułów, które nie są na stanie myślę, że najlepiej skierować pytania wprost do sklepu. To nic nie kosztuje.

 

Sam jeszcze nic nie kupiłem, ale z ciekawością przyglądam się ofercie i widzę kilka interesujących pozycji.

 

 

Szukałem np. różnego rodzaju tub OTA i nie znalazłem.

Trochę tub OTA na stronie już jest. Musisz sprecyzować o co konkretnie Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z tym, że oferta sklepu na stronie nie jest "powalająca". Czy jest to fragment bazy możliwej do zakupów, czy faktycznie dopiero się rozwija ? Szukałem np. różnego rodzaju tub OTA i nie znalazłem. Można kupić coś czego nie ma na stronce ?

Sądzę, że zamierzeniem Twórców sklepu jest uzupełnienie oferty i to sprzętem do tej pory niedostępnym w polsce.

Pod tym względem oferta nie jest powalająca - jest rewelacyjna !, bo do tej pory czegoś takiego u nas nie było.

Obserwując, tak szybki rozwój i zaangażowanie będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak, jak już pisałem, zatowarowanie sklepu to orka, z której nikt na początku nie zdaje sobie sprawy. Nie wiem, czy kiedykolwiek nastąpi moment, że powiem - ooo teraz jest już wszystko? Ciągle odkrywamy nowe marki i nowych dostawców, atakujemy ich i podpisujemy kolejne umowy. Ostatnio np. Berlebach:

http://astromarket.pl/manufacturer/berlebach-wszystkie-produkty

 

 

Chcemy, żeby Astromarket był jednocześnie komplementarnym katalogiem sprzętu. Marzy mi się, żeby Astromarket stał się takim pomostem, między naszą społecznością, a tysiącem dostawców, rozrzuconych po całym świecie. Do tej pory nie było miejsca, gdzie można ich wszystkich porównać ze sobą.

 

Wprowadzanie podstawowej oferty zajmie jeszcze wiele miesięcy. Słusznie zauważyliście, że naszym celem nie jest KLONOWANIE oferty z istniejących sklepów, bo i po co? Kupić możecie przez nas praktycznie wszystko. Wystarczy odezwać się na kontakt sklepowy i powiedzieć, czego dusza pragnie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić import nawet najbardziej egzotycznego teleskopu, choćby z Marsa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Waszym sklepie dowiedziałem się z pewnego forum, /nie astromaniaka/ i stąd trochę wiem, że powstał nie tak dawno. Obserwowałem go od jakiegoś czasu i widzę, że się powiększa i rozwija. Stąd było moje zapytanie, bo wczoraj faktycznie przeszedłem "z marszu" traktując go jakby istniał sto lat i nie znalazłem tego co mnie interesowało, a zdaję sobie sprawę, że jesteście w stanie sprzedać również to czego jeszcze fotek nie ma. Oczywiście dostałem też zapytanie ze sklepu na PW i tam też wyjaśniłem o co mi chodziło i zapewne niebawem otrzymam inf. Wszystko działa jak należy.

 

Po przeczytaniu dziś trochę odpowiedzi w tym temacie faktycznie teraz dostrzegam, że oferta Wasza zawiera "uzupełnienie" ciekawych pozycji i to ze "średniej" półki głównie i wzwyż. Nie ukrywam, że mnie interesowały też bardziej popularne rozwiązania zwłaszcza jakieś promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji - ponownie postuluję, by dorównać konkurencji i wzorem konkurencji wziąć na bary wysyłkę za zakupy powyżej 200, a nie 300 zł, jak jest dotychczas. Czy faktycznie ta stówa różnicy aż tak się kalkuluje? Pytam poważnie, bez cienia złośliwości czy kpienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Standardowo od poniedziałku do piątku ale my nie chcemy być standardowym sklepem więc proszę o kontakt na PW.

 

Pozdrawiam

Nadia

No to jeśli ma coś wypalić to proszę o jakiś odzew w sprawie tej soboty.

Jutro koło 11 godz. to już może być za późno.

POZDRAWIAM.

EDIT: załatwione.

Edytowane przez mago83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.