
W związku z dynamicznym rozwojem firma EXO Group (w organizacji) - właściciel portalu Astropolis.pl, sklepu Astromarket.pl, wydawnictwa Stardust, oraz marki astronomicznej EXO, pilnie poszukuje pracowników i współpracowników na stanowiska:
Sprzedawca i konsultant (Astromarket.pl - biuro w Warszawie)
Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za pozyskiwanie i opiekę nad klientami Astromarket.pl. Razem z nami będzie pracować nad wdrażaniem strategii WJOK (wysoka jakość obsługi klienta) oraz KZMR (klient zawsze ma rację). Praca w pełnym, a czasami nawet powiększonym wymiarze pracy. Na tym stanowisku wymagana jest wysoka kultura osobista i duże umiejętności komunikacyjne. Potrzebna będzie także ogólna znajomość struktury rynku i sprzętu astronomicznego. Szczegółów nauczymy Ciebie sami - nie przejmuj się, jeżeli nie wiesz, czym różni się kamera Full Frame od Frame Transfer.
Ewangelista (Astromarket.pl - praca zdalna)
Nasi "tajni agenci" w terenie. Poszukujemy osób, które będą wspomagały nasze działania w lokalnym wymiarze, będą wspierać klientów bezpośrednio w ich miejscu zamieszkania, szkolić, rozwiązywać ich problemy. Osoby takie będą odpowiedzialne za instalację sprzętu oraz udzielanie wyspecjalizowanych rad poprzez specjalny system komunikacyjny dla klientów Astromarket.pl. Atutem będzie posiadanie prawo jazdy i samochodu oraz dyspozycyjność wieczorami.
Serwisant (Astromarket.pl - biuro w Warszawie)
Poszukujemy osoby do pracy w serwisie Astromarket.pl. Jeżeli jesteś tzw. "złotą rączką", masz doświadczenia w pracy z mechaniką lub elektroniką, lubisz "rozbierać" sprzęt do gołej śrubki, skontaktuj się z nami - to na pewno Ciebie szukamy. Praca o charakterze stałym, w pełny wymiarze czasu. Kandydaci docelowo przejdą szkolenia u producentów sprzętu astronomicznego.
Redaktor (Astromarket.pl - praca zdalna)
Współpracownik odpowiedzialny będzie za redagowanie tekstów oraz opisów produktów na stronie sklepu Astromarket.pl. Wymagana zdolność sprawnego posługiwania się "piórem" oraz znajomość języków obcych w stopniu pozwalającym tłumaczyć opisy techniczne z materiałów źródłowych.
Tłumacz (Stardust - praca zdalna)
Szukamy osoby mającej doświadczenie w tłumaczeniu dłuższych form literackich (książek, poradników, tutoriali). Nasze wydawnictwo zakupiło licencje na ciekawe książki (astronomia, astrofotografia). Teraz czas je przełożyć na nasz ojczysty język. Czujesz się na siłach podjąć takie wyzwania? Odezwij się do nas. Przy okazji - jeżeli jesteś autorem i piszesz (lub zamierzasz) książkę związaną z astronomią/astrofotografią - skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi zająć się procesem wydawniczym, marketingiem, oraz dystrybucją i logistyką.
Tłumacz (Astromarket - praca zdalna)
Współpracownik odpowiedzialny będzie za tłumaczenie i przygotowywanie polskich dokumentacji (np. instrukcji obsługi) do sprzętu astronomicznego. Wymagana umiejętność opracowywania tekstów technicznych, pisanych językiem zrozumiałym dla niedoświadczonego użytkownika.
Gwarantujemy pracę w wyjątkowo zakręconym środowisku pasjonatów astronomii, astrofotografii i sprzętu "kosmicznego". Oczekujemy pełnego zaangażowania w rozwój projektów EXO Group, pracę w pocie czoła, chęci rozwijania własnych kompetencji (także z naszą pomocą), a przede wszystkim - wielkiej pasji.
Jeżeli jesteś zainteresowany którymś ze stanowisk to prosimy o wysłanie CV (chcemy wiedzieć, co robiłeś do tej pory - jeżeli nawet nie jest to zgodne z oczekiwaniami) i listu motywacyjnego. Napisz, dlaczego czujesz, że to praca dla Ciebie. Z osobami, które zainteresują nas swoimi kompetencjami skontaktujemy się osobiście. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, choć nie jestem w stanie tego obiecać.
Kontakt: adam@jesion.pl lub PW tego forum. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej, to łapcie mnie na komunikatorze Astropolis.pl (kiedy jestem online).
PS. Oczywiście w CV dopiszcie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Temat jest zamknięty







