Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Jest praca dla Ciebie. Kolejny nabór.

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

Adam_Jesion

Adam_Jesion

Astropolis.pl

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 16706 postów

*
Popularny

Zakończyliśmy rekrutację na najważniejsze stanowisko - Konsultant w Astromarket. Bardzo miło mi ogłosić, że do Warszawy przeprowadza się...

Wimmer :)

Cieszę się wyjątkowo, bo Wimmer pomoże nam poprawić komunikację w firmie, która ostatnimi czasy "nie wyrabia". Wniesie do naszych działań ducha "społecznościowego", który jest jednym z istotnych elementów strategii naszej firmy. Nie chcemy być kolejną firmą "handlową". Chcemy reprezentować to, co w astronomii amatorskiej najważniejsze - marzenia i dobrą zabawę.

Olo wspomoże także działania związane rozwojem forum, oraz nowym magazynem EXO. Będzie kolejną osobą, która dozna szoku, jak bardzo różnią się kulisy prowadzenia forum od tego, jak nam się wszystkim wydaje, kiedy sobie z niego na co dzień korzystamy :)

Olo - gratulacje i do zobaczenia w biurze :P
+15
Adam Jesionkiewicz

Dołącz do mnie na: Twitter oraz Astrofotografia@Facebook

wimmer

wimmer

szkicowy rebeliant

• Moderator
  • 3728 postów

*
Popularny

Dołączona grafika

:D

Dziękuję.

Byłem w biurze, zrobiłem wywiad, widziałem, jak to wygląda od środka. Powiem tylko, że każdy z nas z pewnością chciałby w ten sposób pracować. Aktywność i działanie, i świeżość :)
Obiecuję, że dam z siebie nie tylko to, co trzeba, ale też sporo od siebie.

Nadchodzę! :D

Użytkownik wimmer edytował ten post 07 luty 2012 - 23:57

+14

SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7.4, SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35 (rare;), barlow 2x, Baader Moon&SkyGlow, UHC-S i kolorowe
Newton ATM 9" f/4,5 w budowie ...30%
Obserwacje miejskie | Obiekty dla małych apertur | Szkice astronomiczne | Szkicowy katalog Messiera |
www.astro-art.com.pl

mago83

mago83

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • 553 postów
Gratuluję ETATU. Powodzenia.
+1

Heq5 Pro Synscan, SW150/750+MPCC+EOS1100D, TS 60/228+TouCam840, Baader UHC-S2", APT
Pozdrawiam Marek.

PawelBe

PawelBe

astronomy is my life

• Społeczność Astropolis
  • 677 postów
Stary gratuluje.
+1

www.blizejgwiazd.pl - wspólne niebo, wspólna pasja

Kiedyś ADFOTO teraz PawelBe

Pawel_Maksym

Pawel_Maksym

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • 2241 postów
Skoro już wstawiłeś Mercurego to ja napiszę, nieco parafrazująć:

"You'll rock us" (I hope)
+1
Zapraszam do działu Zakryciowego
Cały osprzęt zakryciowy do akcji gotowy...

Tomek_P

Tomek_P

Astro-Forum.org

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Kryzys? Jaki kryzys? Gratuluję tobie i przede wszystkim Adamowi zapału i chęci działania bo widzę że "wypluwa" projekt za projektem :notworthy:
0

"Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy." Albert Einstein

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników