Skocz do zawartości

"Nieustraszeni łowcy gwiazd"


Rekomendowane odpowiedzi

Całe szczęście, że artykuł nie ukazał się np. w "Superexpresie" czy "Fakcie". Mielibyśmy na forum nalot wielbicieli Nibiru, UFO, wewnętrzego kosmosu i zawiedzionych widokami z "ogromnych" alegrowych teleskopów. Hmm... Na zlocie był "kret" :szczerbaty: ... , który zrobił kawał dobrej roboty dla astroświata. :Salut:

Edytowane przez sawes1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry znak. Bycie niszą ma swoje plusy ale i minusy. Chyba najlepszym momentem w każdej działalności jest właśnie ta chwila, gdy z niszy się wychodzi. Swoją drogą, przy większej ilości tego typu materiałów ukazujących się w mainstreamowych mediach, wypadało by jakoś delikatnie podpowiadać tam gdzie redaktor nie będący w temacie może się "omsknąć".

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem i przeczytałem.

Wszystko rozumiem, ale dlaczego akurat "nieustraszeni" łowcy gwiazd?

A gdzie tu, przepraszam, niebezpieczeństwo? "Niestrudzeni" - OK. "Natchnieni - OK".

Nawet "napaleni" by pasowało ;)

No chyba, że chodziło o kąsające wszędobylskie osy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem i przeczytałem.

Wszystko rozumiem, ale dlaczego akurat "nieustraszeni" łowcy gwiazd?

...

Według mnie to bardzo pasuje. Nie boją się ciemności :astro: , zimna :zimno: , komarów latem a szronu zimą :terefere: . Przede wszystkim jednak nie boją się astronomicznych cen sprzętu astronomicznego. :blink::no:

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł, super, że moi teście go przeczytają :drinks: , ale może warto było wziąć czytelników trochę "pod włos" i walnąć na pół strony (wiadomo... pewnie koszty, koszty...) zdjęcie np. końskiego łba użyczone przez kogoś. Jak by to czytelnik zobaczył, to puls mógłby mu bardziej wzrosnąć niż tylko po przeczytaniu artykułu (bo jak wiemy połowa Polaków nie rozumie co czyta :letsdrink: , a zdjęcie by wielu "podjarało" :sterb029: .

Edytowane przez maquu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem właśnie po lekturze tego artykułu. Jako NOWY chciałbym się przedstawić ale nie mogę za nic znaleźć "przywitalni". Co do artykułu to dodam, że aktualnie mieszkam we Wrocławiu ale pochodzę z Kotliny Kłodzkiej i bardzo często jeżdżę do mojej mamy, która mieszka w Bystrzycy Kłodzkiej, więc całkiem blisko Jodłowa. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać :-)

 

Póki co obserwuję niebo za pomocą lornetki "made in USSR" ale robię przymiarki do zakupu jakiegoś teleskopu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.