Skocz do zawartości

Bieszczady 2012


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie to już jakieś fatum!!! Właśnie najważniejsze targi branżowe pokrywają się z terminem zlotu :swear: . Ostatni raz byłem w 2007 i od tej pory zawsze coś wypada... No nic, pozostaje Jodłów lub coś wcześniej. Będę czytał relacje ze zlotu. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to już jakieś fatum!!! Właśnie najważniejsze targi branżowe pokrywają się z terminem zlotu :swear: . Ostatni raz byłem w 2007 i od tej pory zawsze coś wypada... No nic, pozostaje Jodłów lub coś wcześniej. Będę czytał relacje ze zlotu. :Beer:

 

Szkoda , ale rozumiem że na następny zlot pojawisz się z gitarą . Pamiętam nocne rozmowy o wszystkim i o niczym w Jodłowie - był klimat :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ON BOARD :helo:

 

sQuad mamy dobry - oj będzie się działo...

 

jak dobrze pójdzie to będzie meblościanka B) o ile znajdą się chętni do noszenia mebli hehe :P

 

a co najważniejsze w tym roku nie przyjadę sam :D Krzysiek liczę na równie dobre zdjęcia jak ostatnio ;)

 

do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , ale rozumiem że na następny zlot pojawisz się z gitarą . Pamiętam nocne rozmowy o wszystkim i o niczym w Jodłowie - był klimat :)

 

pozdrawiam

 

Się rozumie!! Gitara została "stuningowana" więc będzie dobrze. Tegoroczny Jodłów na pewno zaliczam!!! Trzymajcie się! :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Termin wpłat upłynął 15 marca a tu już mamy za sobą 1 dzień wiosny :)

Czekam jeszcze na spóźnialskich do najbliższego weekendu i opublikuję listę z podziałem na Schronisko i Dybasiówkę.

 

Coś nie ma w tym roku chętnych na prelekcje więc będę musiał wskazać palcem ochotników :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Tak dla przypomnienia.

Wszystkie osoby, które przyjeżdżają na zlot do Roztok Górnych po raz pierwszy bez względu na to gdzie są przydzielone proszone są o zameldowanie się w biurze zlotu, które znajduje się w głównym schronisku na parterze.

Dla niezdecydowanych, są jeszcze wolne miejsca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ nastąpily nie przewidziane okoliczności i mój pojazd odmówił posluszeństwa (a nie wiem czy uda mi się zakupić "nowy" do zlotu)

poszukuję transportu do Roztok

Moze ktoś będzie przejeżdżał w okolicach Łodzi i ma miejsce to chętnie dorzucę się do kosztów

Pozdro Anva

Edytowane przez anva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ nastąpily nie przewidziane okoliczności i mój pojazd odmówił posluszeństwa (a nie wiem czy uda mi się zakupić "nowy" do zlotu)

poszukuję transportu do Roztok

Moze ktoś będzie przejeżdżał w okolicach Łodzi i ma miejsce to chętnie dorzucę się do kosztów

Pozdro Anva

Kurczę... Mój problem jest podobny- tyle, że ja nie mam samochodu :szczerbaty: . Też nie mam transportu na zlot, jeszcze zastanawiam się jak się tam dostać w miarę sprawnie. Jeśli P. Włodek pozwoli to podpisuję się pod jego prośbą i jestem kolejnym chętnym do zrzuty na wachę. Zamieściłem w HP taką prośbę ale na razie bez odzewu, może tutaj będzie skuteczniej:) Podobnie jak Anva jestem z Bełchatowa, w razie potrzeby dojadę do Łodzi, okolic.

Zabieram tylko rurkę Lunt'a 35mm, także bagaż nie byłby duży...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z radością oznajmić, że pytania konkursowe są już ułożone. Tradycyjnie pytania są łatwe, proste i przyjemne.

W tym roku ulega zmianie formuła konkursu - nie będzie pytań opisowych, będzie test wielokrotnego wyboru.

Punkty będą przyznawane tylko za udzielenie wszystkich prawidłowych odpowiedzi (a nie połowicznych - zresztą wszystko wyjaśnię w Roztokach na miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy skład powietrza jest w pytaniach? Bo już jestem przygotowany :D

To byłoby za banalne.

Pytania są w stylu:

Galaktyki oddalają się od siebie z prędkością v. Ile waży Słońce gdy prędkość v zmniejszy się o 27% ?

- 1,9891 x 10^30 kg

- 2,2332 x 10^28 kg

- 4,4233 x 10^14 kg

- 12,0001 x 10^16 kg

Edytowane przez KrzysztofZ
  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ nastąpily nie przewidziane okoliczności i mój pojazd odmówił posluszeństwa (a nie wiem czy uda mi się zakupić "nowy" do zlotu)

poszukuję transportu do Roztok

Moze ktoś będzie przejeżdżał w okolicach Łodzi i ma miejsce to chętnie dorzucę się do kosztów

Pozdro Anva

 

Będę przejeżdżał przez Łódź ale to tylko SAXO... wiele się nie zmieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka osób z Łodzi i okolic daj znać na priv może cos się znajdzie ;)

 

pozdr

R

 

Witam

Ponieważ nastąpily nie przewidziane okoliczności i mój pojazd odmówił posluszeństwa (a nie wiem czy uda mi się zakupić "nowy" do zlotu)

poszukuję transportu do Roztok

Moze ktoś będzie przejeżdżał w okolicach Łodzi i ma miejsce to chętnie dorzucę się do kosztów

Pozdro Anva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby za banalne.

Pytania są w stylu:

Galaktyki oddalają się od siebie z prędkością v. Ile waży Słońce gdy prędkość v zmniejszy się o 27% ?

- 1,9891 x 10^30 kg

- 2,2332 x 10^28 kg

- 4,4233 x 10^14 kg

- 12,0001 x 10^16 kg

 

Widzę, ze będzie ostra jazda bez trzymanki :)

Ale z drugiej strony nagrody są zacne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.