Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Skywatcher EQ8 PRO

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

patrix

patrix

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 652 postów
Witam.
Nie wiem czy było o tym,jak nie to zapodaje linka
+1
Post rekomendują: JaLe,

JaLe

JaLe

Syriusz

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5567 postów
Wygląda jak czołg ;)

0

Moja galeria       Facebook  
do obserwacji
Columbus 500

ŁukaszRachuna

ŁukaszRachuna

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 474 postów
O cie karabin, no to ciekawe. Nawet enkodery są. Ciekawe, w jakiej cenie to będzie i co najważniejsze wyniki działania :astronom:
0
Syncia 8'' dobson, Synta 6'' do foto, Synta 70/500 do guide, Synta HEQ5 Pro Syntrek, ale sie rozSyntowałem :) Do tego canon 350D mod. , SPC900 do guide. Jupiter, Tair i inne.

piotrs

piotrs

Arktur

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1060 postów
Było już, nawet w 2010. Ten montaż jest ciągle w zapowiedziach, zmienia nazwy i cały czas go nie ma.
http://astropolis.pl...od-skywatchera/
http://astropolis.pl...nych-rewelacji/
+1
Post rekomendują: Szymek_O,

Pozdrawiam,
piotrs

-------------------
ORION UK CT8CGEM, DSI III PRO + garść filtrów, MPCC, Robofocus, MZ-5m + SkyWatcher 70/500 (guider), lornetki 12x40 i 20x60, własnoręcznie zbudowane obserwatorium oraz rosnąca ilość różnych astro-drobiazgów.

ŁukaszRachuna

ŁukaszRachuna

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 474 postów
Chyba za dużo zamiesznia jest w tych wątkach, by dojść prawdy. Na stronie sky watcher'a nic nie piszą więc nie wiadomo.
0
Syncia 8'' dobson, Synta 6'' do foto, Synta 70/500 do guide, Synta HEQ5 Pro Syntrek, ale sie rozSyntowałem :) Do tego canon 350D mod. , SPC900 do guide. Jupiter, Tair i inne.

szary19

szary19

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 360 postów
Dziwne wcześniej mówiono o tym eq7:

Wygląd inny, również wspomioniano o enkoderach i ładowności do 45kg

na upartego można by podrążyć temat bo jeden z polskich sklepów ma go w swojej ofercie:

http://deltaoptical....-eq7,d2193.html

Na oficjalnej stronie producenta najwyższym modelem pozostaje nadal eq6
http://www.skywatche...s1=3&class2=302

Użytkownik szary19 edytował ten post 08 maj 2012 - 09:51

0

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18387 postów
Na NEAF nie było nawet grama informacji o tym montażu, a specjalnie się "rozglądałem" i miałem cichą nadzieję, że w tym roku go zaprezentują właśnie tam. Dupa. Design, jak widać, jest efektem mariażu z Celestronem, choć w przypadku tego pierwszego, chociaż jakość na pierwszy rzut oka prezentuje się solidniej. 50kg to sporo. Cena? Sądzę, że ze 4K euro, może trochę więcej. Z enkoderami pewnie 7-8K euro.

Pręcik też taki trochę lichy, jak na kilkadziesiąt kg przeciwwag.
0

Jestem oficjalnym partnerem: Teleskop Service, ASA, FLI, Takahashi, ZWO, AstroTrac, Astrolumina, Atik, Explore Scientific, Altair Astro, Geoptic, Gerd Neumann, Hotech, iOptron, Losmandy, Lunt, MoonLite, Starlight Instruments, Omegon, Orion Optics (i wielu innych). Szukasz sprzętu dla siebie? Kliknij tutaj.

AstroKingS.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników