Skocz do zawartości

Użytkownicy chowają się za awatarem? Zdemaskuj ich!


Rekomendowane odpowiedzi

A to idziesz w ślady Sumasa. To znaczy Sumas też jest wirtualną postacią według niektórych (graną na zlotach przez wynajętego aktora).

 

Tylko weź pod uwagę, że narażasz Bogu ducha winnego człowieka na ścięcie głowy za ten Twój blog :)

 

Pozdrawiam

p.s.

No w sumie może masz rację bo ten dubler to zasługuje na nick:

 

Testosteron :)

 

 

 

ta scena musiała wyglądać świetnie z wszystkich stron

 

 

Szczerze zazdroszczę

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie ... kawałek z Newtona idealnie pasuje ... do grzywki Daniela.

 

Fotograf autentycznie możne zaliczyć wpadkę - przez jakieś głupie lusterko :D :D :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysztofZ, dnia 13 Maj 2013 - 13:49, napisał >>> Słabo się staracie.

 

Myślałem Pejczu, że w tym lustrze odbija się Twoje muskularne ramię stąd fałszywy trop najpierw zapodałem.

Kto by pomyślał, że masz tak nieoprawdopodobnie wysokie czoło. Szacun!

To teraz zmień awatar - bądź mężczyzną :P

Blondas już zmienił! WOW. Co tu się wyprawia. W końcu tylko Szuu zostanie bez buzi :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zmieniłem, Krzysztofowi tę motywację zawdzięczam, bo mnie uwiecznił. Gęby się nie wybiera, a co tam.

Paetherze, jak widać na powyższym zdjęciu, Agacie też podobało się pokazywanie z tym podstawionym, może jej nie tak zostanie :ermm: , chyba że i ją podmieniłeś na jakąś inną.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zmieniłem, Krzysztofowi tę motywację zawdzięczam, bo mnie uwiecznił. Gęby się nie wybiera, a co tam.

Paetherze, jak widać na powyższym zdjęciu, Agacie też podobało się pokazywanie z tym podstawionym, może jej nie tak zostanie :ermm: , chyba że i ją podmieniłeś na jakąś inną.

 

Jak już to Agnieszce :P Zawsze mi się podoba z nim pokazywanie , a podmienić na inną to ja się nigdy nie dam ! :naughty:

 

Słabo się staracie.

 

Ja poproszę wszystkie fotki z moim udziałem na PW :flirt:

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu? O_o

 

 

Jak już to Agnieszce :P Zawsze mi się podoba z nim pokazywanie , a podmienić na inną to ja się nigdy nie dam ! :naughty:

 

 

Ja poproszę wszystkie fotki z moim udziałem na PW :flirt:

Najmocniej przepraszam Agnieszko za pomylenie imienia, się już więcej nie powtórzy :sorry::icon_redface: . Co do podmieniania, to też nie tak, bo skoro jego podmienili i Ciebie też, to znaczy, że ta prawdziwa została z prawdziwym i wszystko jest OK.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka o wiele ładniejsza od paether-a. Ja też poproszę fotki na PW :flirt:

 

Oboje, a i Blondas wyglądają sympatycznie, inteligentnie i elegancko - jak przystało, odpowiednio, Kobiecie i facetom.

 

W ogóle cały Zlot romantyczny i uroczy mi się wydaje - liczne (super) Panie czasami musiały się najpewniej czerwienić ;)

 

Pozdrawiam

p.s.

I wasze szczęście panowie, coście tam byli z Paniami, że mnie tam nie było :icon_cool:

Panie, które akurat (tym razem) były same - przepraszam za nieobecność ;)

p.s.2.

Waro klikać zdjęcie Pejcza i jego Pani bo w pełnym rozmiarze widać, że to

bardzo młody jeszcze chłopak - miniatura go "rysuje" nieprawdziwie starszym/poważnym.

 

A ponieważ zacząłem unikać ożywiania i Dowcipów w tym samym dniu co ten wątek

- też tylko dla zarejestrowanych; zatem mniej "cenzurowalny" ;)

to, w nagrodę, dla tych co buziaczki (wreszcie) ujawniają, daję kilka śmiesznych obrazków.

plac.jpg

laska.jpg

obiecuje.jpg

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zmieniłem, Krzysztofowi tę motywację zawdzięczam, bo mnie uwiecznił. Gęby się nie wybiera, a co tam.

Paetherze, jak widać na powyższym zdjęciu, Agacie też podobało się pokazywanie z tym podstawionym, może jej nie tak zostanie :ermm: , chyba że i ją podmieniłeś na jakąś inną.

 

 

Dziekuję Ci Blondas, że posłuchałeś moich namów i ujawniłeś swój wizerunek.

 

Swego czasu gdy wypowiadałeś się o tu:

 

http://astropolis.pl/topic/40242-wiat-si-do-gry-nogami-przewraca-nowe-i-modne-nie-znaczy-dobre/?do=findComment&comment=482641

 

to miałeś akurat długaśnie włosy na swoim awatarze i nawet bałem się, że Ci tam podpadłem moimi postami ;)

 

Ale jednak nie. Mam farta :)

 

Jeszcze raz zatem dziękuje i zachęcam innych; Szuu chwilowo nie - bo, z deczko, straciłem nadzieję na skuteczne wpływanie nań ;)

 

i

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś takie (stąd stara ksywa, dla współczesnych nick :mr.green: ), wiele lat temu, chyba ze 6 lat nosiłem. Teraz trudno by było wrócić. Były tak jasne, że u M-A-Xa pod pokrywą bagażnika prawie nie byłoby ich widać.

A wyszedłem z szafy nie pod wpływem namów, tylko wreszcie normalnego zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Panie (Bella i Pozostałe Niewiasty) i Panowie. Odświeżajcie ten wątek raz na kilka lat. Latka Wam lecą, brzuchy nie maleją, ... Szuu, Behlur, ZbyT, i cała reszta. Ja tak utyłem - dziś zaczynam się odchudzać.

 

Pozdrawiam

i

Ku chwale Ojczyzny!

....

a jeszcze pochwalę się, że moja córka uratowała dziś od śmierci nie swojego kotka (nie całkiem dorosłego) co spadł z 4 piętra bo doraźni, urlopowi opiekunowie kotka otworzyli balkon.

Zebrała go z betonu, zaniosła do weterynarza i zaopatrzył kotka (kroplówka, usg - kości całe except dolnej szczęki).

EDIT

p.s.

Dzieki Loxley, że odpowiedziałeś. Jesteś już na fest!

IMG_20160717_144803.jpg

Lox.png

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ostatnio kolega @ZbyT napisał w statusach, że @szuu to bardzo inteligentny człowiek. Zgodzę się.

Jest wreszcie szansa rozeznania się jak wygląda - jest dość podobny do linkowanego tam pośrednio doktora Daniela Tyborowskiego (gdyby ten się ogolił):

 

Przy okazji wspomnę, że @ZbyT, który też jest bardzo inteligentnym człowiekiem, jest do zobaczenia dzięki linkowi tam:

 

Siema

p.s.

Ludzie którzy co nieco już napisali, a mają abstrakcyjny lub nieosobisty awatar moim zdaniem z sensem mogliby choć tutaj pokazać się "z raz chociaż".

Oczywiście nie żaden meteor co tu wpadł dopiero jak na przykład napalona katarzyna - reinkarnacja znanej carycy :D

 

 

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.