Skocz do zawartości

X Zlot Astropolis rozpoczęty


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Ojjj chciałbym wysłuchać tego Sawesowego "Macho" :icon_biggrin:

...

 

Sawes miażdży. Gdybyś usłyszał, jak śpiewał zwrotkę do "Macho" to byś się turlał ze śmiechu, jak my wszyscy z resztą :D

Sawes się rozminął z powołaniem normalnie - ten śpiew, te kocie ruchy :D Śpiewa na żywo lepiej niż niejedna gwiazdka popu w telewizji.

Serio. I pobijał rekordy na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za stworzenie miłej atmosfery na zlocie. Jak zwykle świetnie się bawiłem, ale także wysłuchałem bardzo fajnych i ciekawych prelekcji w wykonaniu Łukasza i Olka. Szczególne podziękowania składam zaś Spiritowi, za tempo wrzucenia fotek z opisami. Dzieki nim, mój syn przywitał mnie w drzwiach słowami: "Tata, jesteś macho?????" :buahaha:

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że przez grzeczność nie użyłeś dokładnych słów ;)

To było:

 

"Twoja stara obserwuje w nocy przez mylar" :D

No właśnie coś mi nie pasowało... :-) tak, to przez grzeczność :-D

 

Również chciałem podziękować za fajny zlocik - mój pierwszy :-) Fantastyczna atmosfera udzieliła się bardzo, do tego stopnia, że wygrałem z Jesionem w FIFA :-)))))

 

Wpadła również potężna dawka wiedzy o obróbce zdjęć - dzięki wesselowi i Szymkowi_O - bardzo Wam dziękuję :-)

 

Dzięki raz jeszcze

Paweł

Edytowane przez Pav1007
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziękuję wszystkim za świetną zabawę i atmosferę, w szczególności Spiritowi za transport :) Sawesowi za rozbawianie nas swoim śpiewem i choreografią na karaoke, organizatorom za organizację. Wszystkim zwycięzcom konkursów gratuluję.

Coś mnie ręce bolą, ciekawe czy to przez te kręgle :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ludziska!

Było super - atmosfera na sali imprezowej, podczas obserwacji czy górskich wypadów po prostu niezapomniana. Fajnie, że w końcu miałem okazję spotkać was osobiście. Dzięki za cenne wskazówki odnośnie sprzętu i obserwacji, dziękuję również właścicielom tych dwóch szesnastocalowych potworów na zlocie za dopuszczanie mej skromnej osoby przed okular. Cudowne widoki. Do zobaczenia następnym razem! :)

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci dwaj Panowie pod pretekstem planowania miejsca do obserwacji wizualnych mieli zakusy na drewniany palik

Obraz00001.jpg

Niektórzy po nocy przed konsolą i Fight Night Round byli smuszeni nosić ciemne okulary. ;)

Obraz00002.jpg

Ten pies wywołał morze łez u młodszych uczestników zlotu kiedy porwał (dosłownie) piłkę

Obraz00056.jpg

Był też zwierz który powodował u płci pięknej (i nie tylko) ohy i ahy

Obraz00051.jpg

 

Skorzystałem z sobotniego popołudnia i wybrałem się na szlak pieszy biegnący pomiędzy Polską a Czechami. Na szczycie Trójmorskiego Wierchu stoi wieża widokowa.

Obraz00030.jpg

Obraz00024.jpgObraz00025.jpgObraz00026.jpgObraz00027.jpgObraz00028.jpgObraz00021.jpg

 

cdn

Edytowane przez _Spirit_
  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.