Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wessel

Jest nieźle ale cos przekombinowałeś z krzywymi bo są za ostre przejścia ( takie "kolory obrączkowe"). Weź materiał i jednego Heinekena 0.33l w butelce na zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna parka :)

Zdziwiony jestem że aż tyle drobnicy w tle się zarejestrowało!

Gratulacje.

 

Odważnie podszedłeś do tematu - 300s!.

Ja robiłem próby z Bemowa canonem - mierny wynik i zmarnowany czas.

LP zabijało wszystko.

Poza tym zabawa z gradientem i bandingiem matrycy (takie brunatne placki tła) wydawała mi się walką z wiatrakami.

Dla tego kupiłem kamerę mono żeby mieć więcej możliwości.

 

Tobie wyszło o niebo lepiej niż mi i jak na warunki Warszawskie jest super, ale sprawdza się stara prawda:

kamera kolorowa potrzebuje suuper nieba.

 

Zastanawiam się co pokaże kamerka w Stężnicy - prognozy zapowiadają super pogodę.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Edytowane przez piotr_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle ale cos przekombinowałeś z krzywymi bo są za ostre przejścia ( takie "kolory obrączkowe"). Weź materiał i jednego Heinekena 0.33l w butelce na zlot :)

Dzięki, może to wina kompresji na jpg... na tiffie nie dostrzegłem takich kwiatków, ale z chęcią przyjrzę się temu zdjęciu dokładniej :-) Wymęczyłem tą obróbkę :-)

hehe - będzie materiał i hainekenek :-))))

 

Fajna parka :)

Zdziwiony jestem że aż tyle drobnicy w tle się zarejestrowało!

Gratulacje.

 

Odważnie podszedłeś do tematu - 300s!.

Ja robiłem próby z Bemowa canonem - mierny wynik i zmarnowany czas.

LP zabijało wszystko.

Poza tym zabawa z gradientem i bandingiem matrycy (takie brunatne placki tła) wydawała mi się walką z wiatrakami.

Dla tego kupiłem kamerę mono żeby mieć więcej możliwości.

 

Tobie wyszło o niebo lepiej niż mi i jak na warunki Warszawskie jest super, ale sprawdza się stara prawda:

kamera kolorowa potrzebuje suuper nieba.

 

Zastanawiam się co pokaże kamerka w Stężnicy - prognozy zapowiadają super pogodę.

Dzięki :-)

Przy 300sek nie było jeszcze tak źle na klatce. Może dlatego, że mam widok "poza" warszawę a nie na jej centrum (jak Ty).

U mnie też było kupę gradientu ale GxT, crop i jakoś udało się tego pozbyć.

 

Faktem jest, że kolor potrzebuje dobrego nieba, ale przez Ha coś tam da się złapać i jasne galaktyki bez filtra też się zarejestrują... jednak ciemne niebo to ciemne niebo :-)

 

W Stężnicy przymierzam się mentalnie do VdB152 :-)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.