Skocz do zawartości

Droga do gwiazd


JaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Znam kulisy wywiadu z Ignisem ;) Szacun i tak za wszystkie wypowiedzi :)

(może uda mi się kiedyś przeprowadzić wywiad z Tobą ;) ).

Hahahaha, niby po co :wassat: Masz dziesiątki jak nie setki potencjalnych ciekawych rozmówców :)

Edytowane przez paether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kulisy wywiadu z Ignisem ;) Szacun i tak za wszystkie wypowiedzi :)

Hahahaha, niby po co :wassat: Masz dziesiątki jak nie setki potencjalnych ciekawych rozmówców :)

 

Planuje odcinek o Astroparody :D, ale to przy okazji jakiegoś jubileuszu. Powiedzmy ;) dziesiątego hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powolutku powstaje trzecia część serii: "Zloty astronomiczne".

 

Zdradzę, że tym razem jako podkład muzyczny zostanie użyty utwór jednego ze znanych światowych kompozytorów :)

 

Chciałbym wzbogacić ten odcinek o Wasze zdjęcia ze zlotów. Można je przysyłać z opisem na adres: clipdslr(małpa)gmail.com

 

Temat zdjęcia: ja i moi przyjaciele na zlocie. Liczba zdjęć - max. dwa na jednego nadsyłającego . Ważne, by zdjęcia były w bardzo dobrej jakości.

 

 

Nadesłanie zdjęć jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikacje w filmie. Zastrzegam sobie prawo do wyboru zdjęć oraz ich kadrowania.

Edytowane przez JaLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapraszam do obejrzenia trzeciej części serii. Tym razem poruszamy się w temacie historii zlotów - jest to jak gdyby prolog przed częścią czwartą czyli ostatnimi zlotami :)

 

Podkładem muzycznym tym razem zajął się Moby znany chociaż by z utworu:

 

 

 

Film powstał jako kolaż zdjęć autorów, których starałem się wymienić (przynajmniej z nicka). Najwięcej zdjęć pochodzi jednak z kolekcji zdjęć naszego nieocenionego kolegi Darka Bobaka.

Tak naprawdę "zużyłem" tylko część zdjęć, ale nie chciałem, by film był koszmarnie długi ;) Dziękuję wszystkim autorom i przepraszam, że nie do wszystkich dotarłem ufam, że nikt nie będzie miał za złe gdybym pomylił się w opisie czy dacie, ale uwierzcie było z tym trochę pracy :)

 

 

Życzę miłego oglądania - najlepiej na większym ekranie :D

 

 

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

 

Ale zrobię odkop :D Ktoś zupełnie przypadkowo przypomniał mi dziś o tym projekcie ;)

Chcemy kolejnych części!

 

O ! Dzięki za pamięć :) Przyznam się, że wstrzymałem się z realizacja kolejnych odcinków - bo nie czułem wsparcia ze strony środowiska. Kilka z osób z którymi chciałem przeprowadzić wywiady nie wyraziło na nie ochoty i tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Filmowo jednak cały czas się rozwijam i w tej chwili realizuję jednocześnie kilka projektów filmowych. Jeżeli chcecie kolejnych odcinków, to dajcie znać i wtedy zastanowię się co i jak zrealizować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.