Skocz do zawartości

Point Grey FLEA2, kontroler firewire, kable, obiektywy


Lukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mam kamerkę przemysłową Point Grey Flea2, z chipem ICX204 o rozdzielczości 1032 x 776 do astrofoto planetarnego.Z tego co wiem jest to ta sama matryca która jest stosowana w kamerach do DS Atik 314E (ale mogę się mylić)

 

Stan zewnętrzny b.dobry – jak na zdjęciach ale jest jeden problem! Kamerka ma złącze firewire i próbowałem usilnie ją zainstalować na laptopie przy użyciu karty PCMCIA ale mi się nie udało. Kamery nie widać ani w managerze urządzeń ani we FlyCapture. Nie wiem co źle robię, czy sterowniki są źle zainstalowane czy może jest to jakiś problem hardwareowy. Kamerka zgłasza się prawidłowo trzykrotnym mignięciem diody i przechodzi w stan gotowości (zielona dioda zapalona na stałe) – natomiast nie widać jej w systemie i w związku z tym nie może przejść w tryb transmisji danych. Nie mam już siły na próby dlatego chcę ją sprzedać jako niesprawdzoną (może się okazać, że coś jest nie tak z elektroniką).

 

Dlatego proponuję cenę 150zł – 25% wartości rynkowej używki i 10% ceny nowej! Jak komuś się uda ją zainstalować to będzie miał mega okazję a jeśli nie, no cóż, niska cena zawiera wkalkulowane ryzyko porażki J Myślę, że ktoś z zacięciem komputerowo-elektronicznym poradzi sobie z tym tematem. Zawsze można wyciągnąć z niej matrycę która jest warta kilka stówek!

 

W związku z powyższym po zakupie reklamacji ani zwrotów nie uwzględnia się.

 

Dodatkowo na sprzedaż mam:

 

1. kontroler PCMCIA na firewire 1394a i 1394b z oddzielnym zasilaniem – praktycznie nie do dostania w Polsce – ja swój ściągnąłem z Danii. Wszystko sprawne – w komplecie kontroler, pudełko i instrukcja. Dorzucę też nagraną przeze mnie płytę ze sterownikami. CENA: 100zł

 

2. Dwa obiektywy do kamer przemysłowych: jeden o świetle 1,2 trochę ciężko chodzi zoom ale obiekty działa. Natomiast drugi ma światło 1,4 i jest w stanie bardzo dobrym. CENA: 50zł za sztukę.

 

3. Dwa przewody:

Firewire 1394a -> 1394b Belkin 3m Cena: 45zł

Firewire 1394b -> 1394b 2m Cena: 20zł

 

Do cen należy doliczyć 11zł przesyłki. W przypadku zakupu wszystkiego cena wyniesie 380zł i wysyłka będzie gratis.

 

can_2348.JPG can_2349.JPG can_2350.JPG

can_2351.JPG can_2353.JPG

can_2354.JPG can_2355.JPG can_2357.JPG

 

Edytowane przez Lukasz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.