Skocz do zawartości

Zlot w Bieszczadach - relacja.


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dotarliśmy z rodzinką do domu. Droga długa, ale bez problemów. Zlot, jak zawsze fantastyczny, a dla mnie wyjątkowy z wielu powodów (pewnie za jakiś czas rozwinę tę myśl). Dziękuję Wam serdecznie za cudowne 4 dni. Akumulatory astro naładowane na kolejne 10 lat działania.

 

Teraz czas trochę odpocząć i zebrać myśli. Jest sporo do przetrawienia w bardzo wielu aspektach.

 

PS. Przez tego Nikona chyba zakochałem się w lornetkach. Pod takim niebem nie ma nic lepszego. 8 stopni perfekcyjnego pola... masakra.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, my też po 7h dojechaliśmy do domu. Dzięki wszystkim za wspaniałą atmosferę, którą stworzyliście na zlocie. Długa droga w samochodzie to dobry czas na podsumowania i analizę, więc mamy z Nadią już przemyślenia dotyczące kolejnego zlotu. Do zobaczenia za rok.

 

Jazz, Nadia, Julia, Natalia

 

P.S. Nie mogę doczekać się zdjęć.... :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze było rewelacyjnie. Nie wspomnę tu wszystkich, za co przepraszam, ale dziękuję przede wszystkim organizatorom za włożony wysiłek, dzięki któremu zlot się odbył, Robertowi i Bartkowi za wycieczkę, Łukaszowi za poratowanie swoim warsztatem w polu, Adamowi za warsztaty, Kazikowi i Darkowi za wspólną drogę i wszystkim pozostałem za świetną atmosferę.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogę się powsrzymać ... Czy ta lornetka to był Nikon EDG 7x42 DCF???

 

Tak. Przyznam szczerze, że nawet nie wiedziałem, że Nikon produkuje lornetki w tym segmencie jakościowym. Powiem nawet więcej, nigdy przez żadną lornetkę nie widziałem takiej jakości pola z gwiazdami, choć trzeba pamiętać, że ekspertem od lornetek nie jestem i pewnie wielu z nich nie znam (choćby Zeiss Victory). Wygląda jednak na to, że powoli będę się w temat wkręcał.

 

PS. Wymiatacze lornetkowi obecni na zlocie potwierdzili, że mój orgazm nad tą lornetką ma swoje uzasadnienie.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze było rewelacyjnie. Nie wspomnę tu wszystkich, za co przepraszam, ale dziękuję przede wszystkim organizatorom za włożony wysiłek, dzięki któremu zlot się odbył, Robertowi i Bartkowi za wycieczkę, Łukaszowi za poratowanie swoim warsztatem w polu, Adamowi za warsztaty, Kazikowi i Darkowi za wspólną drogę i wszystkim pozostałem za świetną atmosferę.

 

Heh, to ja dziękuję, że wytrzymaliście ze mną tyle godzin. Warsztaty planowałem na max 3h, a wyszło "trochę" więcej ;) Epickie doświadczenie, które bardzo mi się spodobało. Chyba podążę tą drogą.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również bardzo dziękuję wszystkim za udany zlot. byłem pierwszy raz i ciężko wszystkich Was poznać od razu, zwłaszcza że też trochę wycieczek krajoznawczych odbyłem. mam nadzieję to nadrobić na następnych:-).

 

Szczególne dzięki Jazzowi i Hansowi, z którymi najwięcej miałem okazję pogadać o sprawach praktycznych, Łysemu (sorry – nie znam Waszych imion:-)) za sesję w pierwszą noc, choć już było mocno 'późno':-), na 12’’ newtonie i właścicielowi tego wielkiego SCT za drugą, fajnie było sobie przypomnieć te widoki.

 

Jazz – córka zachwycona, z wypiekami opowiada jak to sama znajduje lornetką Andromedę:-). Jeszcze raz dzięki i również czekam na zdjęcia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy i my. Wielkie dzięki za zlot... siedze w biurze i mam przed oczami widok z Połoniny Caryńskiej... chce spowrotem. Czas owinąć sie trzy razy i wsadzić końcówkę w ucho ;)

 

Wieczorem dam troche fotek, zobaczymy co tam Gumal wyrzeźbił.

 

Pozdrawiam.

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.