Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Zasady Giełdy Astropolis

* * * * * 1 głosy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Agatek

Agatek

    Astropolis.pl

  • Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów
  • Skąd:Gniezno

Zasady giełdy Astropolis

a) Giełda Astropolis ma służyć migracji sprzętu pomiędzy użytkownikami.
b ) Ogłoszenia wystawiane w imieniu osób trzecich (ogłoszenia "grzecznościowe", w imieniu kolegi, który nie ma dostępu do sieci itp.) będą niezwłocznie kasowane a konto wystawiającego może zostać trwale zablokowane.
c) Zabrania się publikowania linków do portali aukcyjnych (np. Allegro) lub innych mediów.
d) Ogłoszenie powinno zawierać wyczerpujący opis sprzedawanej rzeczy, jej cenę i sposób oraz koszty odbioru. Niedopuszczalna jest sprzedaż w formie licytacji.
e) Aktywność użytkownika, który w przeważającej mierze zajmuje się oferowaniem sprzętu na giełdzie Astropolis będzie uznawana za działalność komercyjną.

f) Zabrania się komentowania ofert przez innych użytkowników. Wszelkie wątpliwości wyjaśniamy ze sprzedającym przez PW.

g) Negocjacje cenowe nie powinny odbywać się w wątku ogłoszenia.

h) Ogłoszenia nieaktualne powinny zostać oznaczone przez użytkownika odpowiednim postem w celu zamknięcia wątku przez zespół moderujący.
i) Ogłoszenia, w których ostatnie wpisy są starsze niż 3 miesiące będą uznawane za nieaktualne - zostaną one zamknięte i przeniesione do archiwum.
j) Próby oszustwa lub nadużycia powinny być zgłaszane zespołowi moderującemu

k) Kupujący ma prawo do wyrażenia swojej opinii o transakcji i sprzedającym po zakończeniu transakcji.

l)Chęć napisania opinii w zamkniętym wątku powinna być zgłoszona moderatorowi. W kwestiach spornych administrator lub moderator wydaje ostateczną decyzję po przeanalizowaniu wniosków obu stron.

 

Astropolis nie ponosi odpowiedzialności za jakość oferowanych towarów, prawdziwość i rzetelność informacji. Nie kupuj od użytkowników, którzy wydają się Tobie podejrzani.

 

Uwaga!! Od początku grudnia, wszystkie oferty starsze niż 3 miesiące będą automatycznie przenoszone do archiwum. Pamiętaj, by zaktualizować swoje ogłoszenie.

 


+8Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [S] Inne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników