Skocz do zawartości

VI Zimowy Zlot Astronomiczny


PawelBe

Rekomendowane odpowiedzi

Sypie śnieg i zrobiło sie mroźno, jeszcze jak chmurki sie rozejdą do bedzie elegancko :-)

Meteo pokazuje dziure w chmurach na czwartkowy wieczór. Bedzie dobrze :)

My w ośradku pojawimy się już dzisiaj i bedziemy wszystkich wyczekiwać.

Jedźcie ostrożnie, szerokiej i bezpiecznej drogi.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Na miejscu pogoda na razie nas nie rozpieszcza pod względem bezchmurnego nieba. Jutro ma być lepiej. Droga dojazdowa bardzo dobra (czarny suchy asfalt)

 

PS. Właśnie godzinę temu kurier przywiózł kolejne nagrody na konkurs, sponsorowane przez Teleskopy.pl. Dziękujemy

PS2. Dla każdego uczestnika czeka gotowy zestaw startowy :) :)

 

IMG_1566.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów szczęśliwie wrócił ze zlotu. Atmosfera jak zawsze była wyśmienita. Dziękuje organizatorom i uczestnikom.

 

 

Niestety nie udało nam się "ustrzelić" wszystkich obecnych na zdjęciu grupowym, więc szczególne pozdrowienia dla wszystkich, którzy się nie załapali.

 

 

IMG_6989-3.jpg

Edytowane przez lukaszp
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa też dojechała bez większych przeszkód. Tradycyjnie zlot był bardzo udany. Brak nieba zrekompensowaliśmy opowieściami Darka o Australii i wykładami Łukaszów. Do tego kalambury, karaoke, "Jeden z dziesięciu" i gra "Co by było gdyby...". Tak więc dzięki i do zobaczyska na kolejnym zlocie.

PS. Czego z pewnością nie było na zlocie, to czystego nieba i czasu na nudę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny przedstawiciel Śląska i Zagłębia na zlocie też melduję bezpieczny powrót.

To był mój pierwszy zlot ale myślę, że nie ostatni :)

Fajnie było poznać "bandę zakręconych" ;)

 

ps. odcinek drogi do Ropy - super zimowy odcinek specjalny

ps2. wieczorem co się pojawiło u mnie na niebie? oczywiście gwiazdy :):)

Edytowane przez athomer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim a zwłaszcza organizatorom za miło spędzone 3 dni. Zlot był bardzo udany , Nawet udalo się przeprowadzić obserwacje . Na dowód tego zdjęcia . Przy pomocy żurawia Sawesa zaobserwowalismy gałęzie na drzewach. A przy pomocy zaawansowanych technicznie okularów popatrzyliśmy na slońce.

A tak w ramach zagadki ciekawe jaki wniosek może wysnuć ktoś postronny z kalamburu na zdjęciu ŁukaszaP , gdzie trzech ludków wpatruje się w zwierzaka przypominającego nie wiadomo co?

IMG_5226a.jpg

IMG_5228a.jpg

Edytowane przez gryf188
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba mój najkrótszy zlot ze wszystkich, ale i tak miło było zobaczyć Wasze uśmiechnięte gęby :)

Dziękuję uczestnikom i organizatorom za klimacik. Oczywiście jakieś zdjęcia porobiłem - zaraz zaczynam wrzucać.

IMG_8887.jpg

IMG_8903.jpg

IMG_8905.jpg

IMG_8907.jpg

IMG_8908.jpg

IMG_8912.jpg

IMG_8914.jpg

IMG_8934.jpg

IMG_8942.jpg

IMG_8952.jpg

Edytowane przez KrzysztofZ
  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną sensowną opcją jest przyjazd na zlot z własnym dyskiem przenośnym :) - przetestowane.

Na zlocie jest przeważnie kilka osób które robią sporą ilość zdjęć i średnio wychodzi kilka giga danych.

Po drugie już jakiś czas temu zrezygnowałem z jpg-ów i robię tylkow rawach co daje kilkanaście giga - jest bezsensem wrzucanie tego na jakikolwiek serwer.

 

PS. Właśnie zerknąłem na dysk i zdjęcia ze wszystkich zlotów astro na których byłem zajmują 185 GB :D

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze słowackiego zlotu , przypomnijcie mi co ja tam "szukałem" ?

 

Obiecane fotki

IMG_0103.jpg IMG_0104.jpg

 

 

IMG_0105.jpg

ładną mam koszulkę ?

 

IMG_0106.jpg

konkurs słit foci

 

IMG_0107.jpg IMG_0108.jpg

mistrzostwo świata : słit focia luźnym obiektywem

 

 

IMG_0109.jpg

na tablicy hasło do kalamburów które rysowałem czyli : "wyczernienie tuby flokiem" :)

 

IMG_0110.jpg IMG_0111.jpg

z cyklu Dominika i ...

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.