Skocz do zawartości

VI Zimowy Zlot Astronomiczny


PawelBe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do organizatorów:

- czy przyjmiecie koledzy typowego astrofotografa ?

-- jeżeli tak to czy będą na miejscu warunki do rozstawienia sprzętu - chodzi mi tu konkretnie o zasilanie w miejscu w którym nie będę nikomu przeszkadzał i vice versa ;)

- do kiedy prowadzone są zapisy - pytam ponieważ kwestia przyjazdu może rozwiązać się na kilka dni przed zlotem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy zlot przyjmie każdego :)

Zasilanie możesz sobie podciągnąć gdzie tylko zechcesz, tam jest kilka hektarów wolnej przestrzeni dookoła ośrodka więc jakieś dogodne miejsce z pewnością znajdziesz.

Z założenia zapisy trwać będą do 13 stycznia, ale jeśli 20 stycznia okaże się że możesz przyjechać a będzie jeszcze wolne łóżko to chyba nie będzie problemu.

Edytowane przez BODI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie zastanawiam.... analizuje :-)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

Analiza wykazała, że musisz przyjechać :P

 

Upss, coś się przelało...

P.S>

Jakby trzeba było jakąś pogadankę wygłosić to jestem chętny. Mam nawet pomysł.

 

Piotrku, wysłałem CI prywatną wiadomość.

 

Próbuję się zapisać, ale widocznie mnie nie chcecie, ponieważ w żaden sposób nie mogę wysłać zgłoszenia. Jeśli macie jeszcze wolne miejscówki, to dopiszcie podstarzałego trola do kompani.

 

Paweł, a w czym jest dokładnie problem? Jakiś błąd Ci wyskakuje czy po prostu nie przychodzi Ci potwierdzenie?

 

Rozumiem,ze na zlocie dominuje męskie towarzystwo ?.... A czy ktoś wybiera się z rodziną ?, lub z małżonką ? Jakie atrakcję można im zaproponować ...>?

Czy można pojeździć na nartach ?

Czy w ośrodku , lub w pobliżu jest jakieś wypasione SPA ?

...?

 

Może i dość często męskie towarzystwo dominuje, ale i panie bardzo chętnie na zloty przyjeżdżają, również jako osoby towarzyszące. Co do atrakcji o które pytasz, podrzucam Ci dwa linki.

 

Stok narciarski - http://www.skiparkmagura.eu/ (około 6km od ośrodka)

SPA - http://www.izc.pl/wysowa/ (około 15 km od ośrodka)

 

Sam Beskid Niski jest naprawdę pięknym miejscem i każdy znajdzie coś dla siebie ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista osób od których wpłynęło zgłoszenie

 

BODI +1

PawelBe + 1

Adamo

MaciekM

miaklime

KrzysztofZ

Lukasz83

LukaszP

gryf188

roberciu

Athomer

Kot789

ASTROOKIE

don Pedro

bajastro

pat

Marcin Matusiński

 

 

PS. Jeśli ktoś się zapisywał, a nie widzi się tutaj na liście to bardzo proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zapisałem się (+1: sawes). Widocznie przeglądarka w tablecie jest niekompatybilna z formularzem ;)

 

Właśnie i na pc i na telefonie i tablecie sprawdzałem i działa. Wieczorem spróbuje powalczyć z tematem. Mam nadzieje że to jakaś pierdółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.