Skocz do zawartości

[S] PGR Firefly mono


tranox

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam wspaniałą kamerkę do fotografii planet/Księżyca- Point Grey Firefly mono

 

Kamerkę kupiłem rok temu, jest jak nowa, w wyciągu była dwa razy.

Stan idealny!

 

Dodatkowo dodaję metalowy nosek 1.25" z gwintem filtrowym, zakupiony w Astrokraku

 

Razem z kamerką jest jakiś malutki obiektywik, z którym można użyć kamerki jako kamerki internetowej, ale nic o nim nie wiem, odkręciłem go na początku i nigdy nie używałem.

 

Posiadam oryginalne opakowanie kamerki, to samo w którym przyszła zza Wielkiej Wody.

 

W sieci można zobaczyć dziesiątki wspaniałych zdjęć wykonanych za pomocą takiej kamerki.

 

Kamerkę łączy się z komputerem za pomocą zwykłego kabla mini USB-USB

m2wv.jpg

 

9uqr.jpg

 

Sprzedaje ponieważ zmieniła mi się koncepcja (chciałem jej używać do guidowania montażu).

 

Cena jaka mnie interesuje to 300 złotych; do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzenie do Polski, opłaty narzucone przez Urząd Celny i przesyłka z Rzeszowa kosztowały mnie ponad 200 złotych, nosek i przesyłka jakoś coś koło 50 złotych chyba. A cena jest do negocjacji! Mikołaj za tą kamerke zapłacił bodajże 370 złotych. Poza tym proszę o nie komentowanie ofert jeśli w sposób bezpośredni ona kogoś nie dotyczy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz możliwości poszukania papierów celnych, ale może Amper którego tutaj w pośredni sposób oskarżasz będzie mi mógł je wysłać. Zaraz napiszę do niego PW z prośbą.

Zatem proszę, abyś nie wprowadzał astrospołeczności w błąd i mnie publicznie nie oczerniał. Jeśli nie posiadasz pełni wiedzy, to proszę się zapytać, a nie mnie atakować.

Ewentualnie możesz się wyżyć na PW jak nie dawno, przeżyję.

 

Wydaje mi się, że Amper się nie obrazi jeśli wrzucę tu screena który powinien rozwiać twoje wszelkie wątpliwości.

http://imageshack.us/a/img197/2425/foo.bmp

 

I podtrzymuję prośbę o niekomentowanie oferty jeśli w sposób bezpośredni cię ona nie dotyczy.

 

Pozdrawiam!

PGR.png

Edytowane przez tranox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Nikogo nie oskarżam więc nie wciskaj mi czegoś czego nie napisałem.

2 Tu jest sprzedawana 1 kamerka, od której cła i WAT nikt nie naliczy a nie jakieś kupno hurtowe i sobie poczytaj http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/100275,paczki_z_zagranicy_do_150_euro_bez_cla.html

3 Nic do Ampera nie mam i nie mieszaj Go do tego (to był Wasz zbiorowy zakup), który nikogo tu nie obchodzi, tu przedmiotem sprzedaży jest jedna kamerka.

4 Nowa kosztuje tyle dla kupującego w USA - Koszt z przesyłką to 118,90 zł
I wiem co pisze! Sam kupiłem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie ile Robert teraz zapłacił za tą kamerkę.

 

 

Ja za nią razem z opłatami i przesyłkami zapłaciłem 216,18 zł.

Nosek w Astrokraku razem z przesyłką kosztuje 68 zł.

Ponieważ kamerka jest w stanie idealnym, nie chcę na niej dużo stracić. Powinieneś się domyślić, że wołając za nią 300zł z możliwością negocjacji, chciałem za nią wziąć 200-250zł. Nawet na czacie ostatnio mi powiedziano, że za więcej jej raczej nie sprzedam.


Myślę, że to tyle w tym temacie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało na pw ponieważ:

Zasady giełdy Astropolis

 

f) Zabrania się komentowania ofert przez innych użytkowników. Wszelkie wątpliwości wyjaśniamy ze sprzedającym przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OF,ale się ubawiłem jak to czytałem.A dlaczego nie miałby sprzedać jej w takiej cenie? Jest wolny rynek. Przecież może zarządać za nią nawet 1000zł. I to nie powinno nikogo za bardzo interesować,dlaczego tak drogo. Chce,niech wystawia. Jego sprawa. A to,że jej nikt nie kupi,to już inna historia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się z kolegą zgadzam - jestem wielkim zwolennikiem wolnego rynku. Ale "wolny" nie znaczy "wolna amerykanka." Chce ktoś ceny z sufitu - jego wola, ale wciskanie kitu o opłatach celnych, a potem plątanie w zeznaniach ("bodajże 370") trąci zwykłym cwaniactwem a takie powinno być nie tylko piętnowane publicznie, ale jeszcze znak gorącym żelazem na czole wypalany. Jak w średniowieczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się z kolegą zgadzam - jestem wielkim zwolennikiem wolnego rynku. Ale "wolny" nie znaczy "wolna amerykanka." Chce ktoś ceny z sufitu - jego wola, ale wciskanie kitu o opłatach celnych, a potem plątanie w zeznaniach ("bodajże 370") trąci zwykłym cwaniactwem a takie powinno być nie tylko piętnowane publicznie, ale jeszcze znak gorącym żelazem na czole wypalany. Jak w średniowieczu.

 

Loki, możesz mi wskazać miejsce w którym wcisnałem kit? I to drugie, w którym plątam się w zeznaniach? Napisałem 'bodajże' ponieważ nie mam pewności czy kolega Mikołaj zapłacił za tą samą kamerkę 350 czy 370 złotych. I w takich sytuacjach właśnie, wstawia się "bodajże", "chyba" itd. Właśnie po to, żeby nikogo nie wprowadzić w błąd. Jeszcze coś?

Edytowane przez tranox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Zacytuję fragmenty pewnego regulaminu:

 

b ) Ogłoszenia wystawiane w imieniu osób trzecich (ogłoszenia "grzecznościowe", w imieniu kolegi, który nie ma dostępu do sieci itp.) będą niezwłocznie kasowane, a konto wystawiającego może zostać trwale zablokowane.

 

f) Zabrania się komentowania ofert przez innych użytkowników. Wszelkie wątpliwości wyjaśniamy ze sprzedającym przez PW.

 

g) Negocjacje cenowe nie powinny odbywać się w wątku ogłoszenia.

 

j) Próby oszustwa lub nadużycia powinny być zgłaszane zespołowi moderującemu

 

k) Kupujący ma prawo do wyrażenia swojej opinii o transakcji i sprzedającym po zakończeniu transakcji.

 

Uprasza się o trzymanie ustalonych zasad. Kilka w tym wątku już złamano.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Identyczne ogłoszenie pojawiło się na innych forach astronomicznych. Mam nadzieję, że sprzedający zdoła ogarnąć wszystkie ogłoszenia i uniknie nieporozumień pomiędzy kupującymi/zainteresowanymi z wielu miejsc.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka sprzedana.

Na zakończenie dodam, że jak widać są ludzie którzy doceniają:

- przedmiot już w kraju

- przedmiot sprzedawany przez pewną osobę na którą nigdy nie było skarg z powodu kupna/sprzedaży

 

Dziękuję, do zamknięcia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranox wyjaśnił mi na PW wszelkie niuanse i czuję się w obowiązku przeprosić za propozycję piętnowania gorącym żelazem.

Jestem czuły na cwaniactwo, jest go tak dużo dookoła, jeśli będziemy je tolerować, będzie go jeszcze więcej, stąd moja reakcja, jak się okazuje, chybiona.

 

Kolego tranox, przyjmij proszę moje przeprosiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.