Skocz do zawartości

Kamera mono SX MX-716 + filtry LRGB MEADE


Prorok78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprzedam kamere jak w temacie.

Bardzo mało używana, przeze mnie prawie wcale - w zasadzie tylko do testów setupu.

W komplecie:

-kamera
- nosek 1.25"
- zasilacz
- kable
- sterownik
- płyty
- pudełko

Kamera posiada chłodzenie aktywne ogniwem peltiera (bez regulacji temperatury), współpracuje z Maximem bez żadnych problemów (zapewne z innymi programami również). Posiadam do niej 2 płyty z driverami, ale warto pobrac aktualne ze strony SX.

Sprzedaję, gdyz po testach doszedłem do wniosku iz pole widzenia w moim setupie jest za małe. Skończy sie pewnie przez jakis czas na lustrzance, a później zapewne jakieś APS-C. Nie mniej jednak, w tym momencie po prostu nie stać mnie na trzymanie kamerki z której nie korzystam...

Kamera jest oczywiście mono, niesamowicie czuła, matryca Sony (podobno jedna z lepszych jakie Sony wkładało do kamer astro).

Do kamery w zestawie mam komplet filtrów fotograficznych MEADE LRGB, nieużywane (kilka razy wyjęty z pudełka filtr L.

Filtry sa w indywidualnych twardych opakowaniach, plus kartonik na całość.

Zdjęcia dodam wieczorem.

Zapraszam do zakupu

 

CENY:

Filtry 350

Kamera 900

 

EDIT:

Odpowiadając na otrzymane pytania:

 

- kamera oczywiście pracuje pod USB 2.0 (są aktualne sterowniki producenta), testowane pod Windows XP i 7. Nie wiem jak pod Win 8.

- filtry są FOTOGRAFICZNE a nie do wizuala.

 

Pozdrawiam

S.

SAM_0408.JPG

SAM_0409.JPG

SAM_0410.JPG

SAM_0412.JPG

Edytowane przez Prorok78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano · Ukryte przez Darek_B, 11 Stycznia 2014 - zbędna dyskusja
Ukryte przez Darek_B, 11 Stycznia 2014 - zbędna dyskusja

Dziwne że ja za MX7C USB + Star2000 szukałem chętnego pół roku i poszła za 600zł :)

Twoja jest jeszcze starsza bo na LPT. Do WIN XP jeszcze podłączysz, ale nowsze windy już tego nie obsłużą.

 

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Darek_B, 11 Stycznia 2014 - zbędna dyskusja
Ukryte przez Darek_B, 11 Stycznia 2014 - zbędna dyskusja

Pabblo - po pierwsze- zgodnie z regulaminem giełdy - nie komentujemy w ten sposób... , po drugie to Twoja sprawa za ile co sprzedajesz..po trzecie - proponuje czytać opis...ta kamera nic wspólnego z LPT nie ma - pracuje na USB 2.0, również pod WIn 7 i jest sporo nowsza od Twojej:) wreszcie po czwarte - różnicę zrobiła zapewne magiczna literka C :) - Twoja była kolorowa, moja jest mono - w przypadku tej kamery to zupełnie inna liga jest...:)

 

Tak więc - jeśli w przyszłości zamierzasz w podobnie wredny sposób mieszać komuś w wątku giełdowym, proponuje odrobić 'zadanie domowe' i przynajmniej dowiedzieć się co ktoś sprzedaje...:)

 

Moda bardzo prosze o uszanowanie regulaminu w tej kwestii i posprzątanie wątku...:(

Odnośnik do komentarza
Cena jest w pierwszym poście :)

 

Cena jest ale z kamerą w komplecie ! Przecież kamera mnie nie interesuje lecz truje Ci głowe o cene filtrów, bo piszesz ze możesz rozdzielić. Jednak widzę ze sprzedać ich nie chcesz więc lepiej usuń to ogłoszenie.

Szukam dalej poważnej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.