Skocz do zawartości

Wiosenny Zlot Miłośników Astronomii - Bieszczady 2014


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :astro: Wielu z Was nie znam i chyba mało kto mnie już pamięta :icon_smile: Aż mnie strzyka, że znowu nie mogę być, ale w przyszłym roku nastąpią poważne zmiany w moim zyciu, szczególnie zawodowym, więc na kolejny zlot postaram się przyjechać. Jeśli jeszcze ktoś ze starych bywalców będzie chciał z "dziadkiem" pogadać, pozaglądać przez stare, dobre TMB 152/1200 z chromacorem to przyjadę. Stęskniłem się już za Adamo, Darkiem B, bartolinim, Krzysiem Z i wieloma innymi osobami...Niestety PiotraZ i Pawła Maksyma już na zlotach nie zobaczę. Czystego, gwieździstego zlotu Wam zyczę i do zobaczenia może za rok .

 

Rysiek, "stary byku"... ja jadę w tym roku. Szkoda, że nie możesz.. ale na jesień sam Cię zabiorę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nikt we wiosce Warszawa nas nie zgarnie to zabierzesz nas z Krakowa?

Zabiorę, daj tylko znać, bo jeżeli nie będziecie z Krakowa jechać to zabiorę rower, a jeżeli będziecie, to go nie zabiorę, proste. Będzie nas wtedy czworo, o ile "nas" oznacza 2 osoby. 3 też wejdą jakby co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest elegancko 3G :) Na wzgórku stoi nowy nadajnik.

 

Jest też dostępne WiFi ale chyba jest płatne osobno.

 

Dzięki Karol za informację :)

Mam nadzieję że ten nadajnik nie jest tak blisko samego ośrodka i nie "wali światłem" z "rubinków" na maszcie w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.