Skocz do zawartości

Sprzedam troche złączek z mojego kuferka


Ura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do sprzedania troche zlaczek z mojego astro kufra, po poprzednim setupie i jeszcze po poprzednim. Szykuje mi sie zakup nowej rolnety padlo na Vortexa 10x56 wiec idzie troche sprzetu do sprzedania.

 

Tak wiec :

 

- Zlaczka do korekcji nachylenia Kamerek - produkcja TS optics bardzo czula maszynka dwa gwinty T2 meski i zenski sruby do korekty 3 szt imbusy, w astro foto tanimi kamerkami typu QHY i inne chinskie sie przyda Cena niska bo 150 zl wysylka po mojej stronie.

 

- Zlaczka made by Mitek - do travelerkow astro foto, do obiektywow M42 starego typu, wszystkie zeissy i inne takie wynalazki bardzo fajnie ostrza z kamerkami typu wlasnie QHY - ostrzy na nieskonczonosc, z jednej strony gwint pod obiektyw z drugiej T2 na kamerke a w srodku niespodzianka wykrecany gwintowany element pod filtry 2 cale (na filterki z mocowaniem gwintowym) cena tez 150 zl wysylka po mojej stronie

 

- Zlaczka by Mitek 2 - zwykla przedluzka T2 - T2 nie uzywalem to nie wiem. 50 zl wysylka po mojej stronie

 

- Okularek Kellner 12 z zestawu Bresser Sky lux bodajze, kupilem szkrabom z mojej familli na swieta skyluxa i nic nie ruszyly , zero zainteresowania astronomia, przykre i serce sie kroi, kellner mi zostal bo dostali lepsze okulary i dalej nic :( wola grac na PSP sony ktore dostali od matki na swieta. kelnerek oddam za 20 zl z przesylka po mojej stronie wiec prawie za darmo byle by tylko kogos wciagnal w przestrzen dookola.

 

Za brak polskich znakow przepraszam

komputer mam jakis upierdliwy i nie ma w nim polskich znakow.

zdjęcie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką długość ma przedłużka T2?

 

 

Jak tylko bedzie przerwa w deszczu to wyskocze do garazu sprawdzic dokladnie dlugosc tej zlaczki, Jest zainteresowanie, juz Dziki wtepnie pytal o ta zlaczke, ale jak cos to bedziesz na miejscu nr 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rezerwacja zwolniona z zlaczki do obiektywow M42 - i obnizka ceny na 130 zl z przesylka po mojej stronie

zlaczka T2-T2 - obnizka do 40 zl z wysylka po mojej stronie.

Kellnerek - 10 zl wiec prawie za darmo (z tego ja place przesylke polecony priorytet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok t2-t2 i regulacja osi kamery jest sprzedana.

 

Zostaje tylko zlaczka do travelerków pod obiektywy m42 i kamery dedykowane z gwintem t2 - cena promocyjna 90 zl z moją wysyłką , przypominam że złączka ma w środku gwint na filtr 2" , wyczerniona w środku.

 

90 zł z moją przesyłką

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okularek sprzedany Chironowi

 

Zostaje ta zlaczka do travelerow pod obiektywy m42 i kamery na t2 - jak nik jej tak nie chce to zejde z cena do 50 zl wraz z moja przesylka

 

a jak nie to trudno zostanie w kuferku, zakupilem wkretarke i wiertarke DeWalta do ATM i i trzeba cos kaski zlapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

za 35 zl (przesylka w cenie) sprzedam zlaczke do astrografow opartych o obiektywy z gwintem m42 i kamery z t2 w srodku gwint na filtry 2 calowe.

mozna zmontowac ciekawego travelerka ze starego obiektywu zeisa albo innych, i kamerki dedykowanej do astro (np atik) do tego wejdzie do srodka filtr h-alpha 2 cale i mozna zabrac go wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.