Skocz do zawartości

[S] Synte 10"


lukasx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy zestaw obejmuje tylko to co widać na zdjęciach?

Z tego co widać, to jest tu kilka modyfikacji w stosunku do oryginalnej Synty 10. Potrzebuje mieć możliwość zamocowania T-ringa do aparatu Canon, czy odpowiednia redukcja jest w zestawie? W oryginale występuje, a tu?

Czy lustro jest w idealnym stanie, na zdjęciu wydaję się, że tak, a jak jest w rzeczywistości? Jakieś rysy, zmatowienia?

Czy możliwy jest odbiór osobisty? Czy tylko wysyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zestaw obejmuje tylko to co widać na zdjęciach?

Z tego co widać, to jest tu kilka modyfikacji w stosunku do oryginalnej Synty 10. Potrzebuje mieć możliwość zamocowania T-ringa do aparatu Canon, czy odpowiednia redukcja jest w zestawie? W oryginale występuje, a tu?

Czy lustro jest w idealnym stanie, na zdjęciu wydaję się, że tak, a jak jest w rzeczywistości? Jakieś rysy, zmatowienia?

Czy możliwy jest odbiór osobisty? Czy tylko wysyłka?

 

Witam

Używam tej przejściówki co jest na zdjęciu ponieważ jest łatwiej przy niej zmieniać okulary z 1,25" na 2". Posiadam też złączkę taką jak w zestawie i mogę ją dorzucić zamiast tej. Lustro jest w idealnym stanie tak jak widać. Jest możliwość wysyłki. Wysyłałem już podobne teleskopy więc nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W takim razie jestem zainteresowany zakupem. Proszę o rezerwację.

Chętnie ja obejrzę i ew. odbiorę osobiście, jestem z okolic Siedlec...

Proszę o info na priv gdzie i jak możemy się umówić, lub podać nr tel to zadzwonię.

Jestem w stanie nawet jutro się po nią przejechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.