Skocz do zawartości

Oficjalny zlot - będzie?


Iluvatar

Rekomendowane odpowiedzi

Adam, Jazz, organizujecie coś na jesień? Kiedy będzie można się spodziewać jakiejś informacji?

 

Może taki zlot zorganizować gdzieś w okolicach Żywca np w okolicach Sopotni. Można byłoby porozmawiać z chłopakami z Polarisa z tego co pamiętam mają jakieś zaplecze :)

 

http://www.polaris.org.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=77&Itemid=72

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka lokalizacja na pewno by mi odpowiadała, tylko pytanie, jak tam jest z niebem i z miejscem do obserwacji/astrofoto w porównaniu do Stężnicy, jak z zakwaterowaniem itp.

Poza tym wiele osób jak i tak musi przejechać kilkaset kilometrów, to jednak woli Bieszczady, czemu się nie dziwię.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito, we wrześniu na Podkarpaciu po prostu muszę być, czy mi się to podoba czy nie :/ Dokładnie z takiego samego powodu nie było mnie w marcu. Zatom mi logistycznie nijak nie pasuje, chociaż cały czas myślę jak to rozwiązać.

Ehhh, trzeba wracać do Polski na stałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito, we wrześniu na Podkarpaciu po prostu muszę być, czy mi się to podoba czy nie :/ Dokładnie z takiego samego powodu nie było mnie w marcu. Zatom mi logistycznie nijak nie pasuje, chociaż cały czas myślę jak to rozwiązać.

Ehhh, trzeba wracać do Polski na stałe...

Dasz radę, wierzę w Ciebie. Nie będziemy siedzieć sami w Gościńcu, a do Pyry daleko... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ze względu na odległość Zatom dla mnie odpada, ale na szczęście mam już inne możliwości.

 

Brak zlotu ze strony astropolis, staje się faktem niezaprzeczalnym, czy są poza Zatomiem (za daleko dla mnie) i "Rodos" jakieś alternatywy na nów we wrześniu, bo w zasadzie sierpniowy nów to już za pasem?

 

W zasadzie astropolis robi się bardzo prowincjonalne w stosunku do innych for astronomicznych, brak zlotu który w jakiś sposób mógłby wzmocnić i rozruszać naszą społeczność daje się we znaki - ale to pewnie zamierzone przez ich obecnych włodarzy...którym obojętne jest to że forum bardzo podupadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie. Przepraszam za ciszę w tym wątku z naszej strony ale musieliśmy wszystko poukładać aby podjąć decyzję.

 

Zlot będzie, chociaż może lepszą nazwą byłoby spotkanie towarzyskie. Termin: październik 23-26. Miejsce: Bieszczady. Oficjalna informacja pojawi się do końca tygodnia.

 

Pozdrawiam

Jazz

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.