Skocz do zawartości

www.astromarket.pl


Muchozol

Rekomendowane odpowiedzi

Dziki - nie jestem aktywnym forumowiczem astropolis - Ty wiesz, co oni maja na myśli pod przykrywką "projekt". Ja natomiast chcąc kupić produkt gugluję i szukam sklepu. Jeżeli mnie i innych przekierowuje na sklep, który już nie istnieje to z czystej przyzwoitości powinien informować klientów, że dany produkt jest niedostępny. I wszystko w temacie Jazzo. To jest takie proste. Nie każdy musi zaglądać na forum, żeby się dowiedzieć, że już nie jesteście sklepem, tylko projektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki - nie jestem aktywnym forumowiczem astropolis - Ty wiesz, co oni maja na myśli pod przykrywką "projekt".

Nie, to nie to że jestem aktywny na forum - dla mnie "realizacja projektu" ma konkretne znaczenie, inne niż dla Ciebie, to pewnie wynika z innego ogólnego doświadczenia. Tak myślę.

 

Cała dyskusja nie ma sensu, wszedłem sobie na stronę astromarketu z ciekawości, informacja na górze strony "To jest wersja demonstracyjna. Żadne zamówienia nie będą realizowane." jest dość jednoznaczna, nie rozumiem o co to zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz. Jesteś taki aktywny na forum, a zadałem pytanie parę godzin temu o dostępność produktu. żadnej odpowiedzi. W swoim poście z 9 grudnia piszes do "stana":

Stan, daj nam szanse odpowiedzieć, wysłałeś emaila o 8:14 a 8:27 założyłeś post ;). Przecież jest informacja przy produkcie, że towar jest niedostępny. Dodatkowo jest informacja, że żadne zamówienia poprzez sklep na dzień dzisiejszy nie będą realizowane.

No właśnie ja żadnej informacji o niedostępności produktu nie otrzymałem, żadnej informacji o tym, że zamówienie nie będzie zrealizowane nie otrzymałem.

 

Jazz. Daj spokój. Powiedz, że daliście "ciała" i strona sklepu powinna być po zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Może mnie poniosło i za to wszystkich przepraszam. Tematu z mojej strony nie było. A swoją drogą dalej uważam, że strona powinna być zamknięta a nie jakieś małe literki na górze lub na dole być umieszczone. A swoją drogą nie mam żadnej informacji ze strony sklepu na meila, że sklep jest zamniknięty mimo mojego zapytania ze strony sklepu. Dostałem za to powiadomienie:

logo_email.gif

Dziękujemy za rejestrację w naszym sklepie. Od tej chwili masz możliwość korzystania ze wszystkich udogodnień i rozwiązań, jakie są dostępne dla zarejestrowanych klientów Astromarket.pl. Link logowania do Twojego konta znajdziesz na górze każdej strony sklepu Moje konto.
Aby zalogować się użyj poniższych danych:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki. zauważ, że Jazz powiedział "obsługą projektami związanymi z astrofotografią" a nie "realizacją projektu". Temat można zrozumieć na milion sposobów. I tylko projektant wie co ma na myśli. Bo sam przyznasz, że zależnie od tego z jakiej strony siedzisz to obsługa projektu a realizacja projektu, może znaczyć to samo lub zgoła coś innego. Temat na inną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tayson, dla mnie też temat do zamknięcia bo dyskusja ociera się juz o abstrakcje.

Na stronie jest informacja, dodatkowo cały mechanizm zakupów został wyłączony - nie można zaakceptować zakupu, złożyć zamówienia, zlecić wysyłki czy dokonać jakiejkolwiek płatności (a to dla mnie najważniejsze). W mojej ocenie to wystarczy. Może w najbliższym czasie przekierujemy na stronę statyczną.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wycofuję się z tej rozmowy i jeżeli kogoś bezpośrednio obraziłem to przepraszam. A kończąc to Jazz nie do końca się zgodzę z Twoim ostatnim postem. Właśnie złożyłem zamówienie, tylko nie mogłem sfinalizować transakcji. A swoją drogą informacja o tym, że jest to strona testowa powinna być trochę większa i bardziej czytelna.

Życzę wszystkim powodzenia i bezchmurnego nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz, nie chcę się wcinać w cudzą dyskusję, właściwie zakończoną, ale czasem z boku widać lepiej, wiec takie małe podsumowanie:

Oczywiście, sklep jest zablokowany, nie ma możliwości składania zamówień,ludzie którzy z niego korzystali wcześniej są poinformowani etc. -O.K.

ALE: Coś jednak jest w tym, co pisze Gayos. Po prostu osoba z zewnątrz (jak on), która na stronę Astromarketu trafiła googlem lub w inny przypadkowy sposób, próbuje taki widmowy sklep testować. Dla niego nie musi być oczywiste, tak jak dla Ciebie, że sklep jest nieczynny (mimo informacji gdzieś tam w tle!), bo NIEKTÓRE funkcje działają. Dopiero dalej przekonuje się (ziryytowany),że to jednak faktycznie nie funkcjonuje, po wykonaniu iluś tam zbędnych czynności i przetrawieniu (wreszcie) komunikatu małym (???-nie patrzyłem) drukiem, zupełnie anonimowego dla osób nie znających Was wcześniej i tym samym mogących różnie tę sytuację interpretować, choćby i w sposób absurdalny. Co jakiś czas będzie Wam się trafiać taka sfrustrowana świeżynka, zupełnie niepotrzebnie.

Innymi słowy: Skoro ciągle tak się dzieje, to faktycznie spróbujcie bardziej konsekwentnie i czytelnie zablokować działanie strony Astromarketu, to kwestia stricte techniczna, a więc tylko z tego powodu jednak leżąca po Waszej stronie.

Pozdrawiam

-J.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Też się dałem na to złapać i zacząłem składać zamówienie... Dopiero po jakimś czasie, jak nie mogłem przejść do płatności, to zauważyłem malutki pasek na górze z jeszcze mniejszym tekstem, ze jest to wersja testowa strony. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi - może to tajemnica biznesowa... ale tekst powinien byc większy, aby od razu rzucał się w oczy, a najlepiej w formie paska po przekątnej ekranu.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ech, właśnie straciłem trochę czasu na stronie Astromarketu. Komunikat o wersji testowej pojawił się dopiero za którąś z rzędu odsłoną witryny.

 

Dawno tu nie zaglądałem, to i nie wiedziałem, że biznes wam padł. Ale jeśli padł, to dlaczego ta strona jeszcze działa i mimo wszystko wprowadza ludzi w błąd? Dziękuję pięknie za możliwość "potestowania" sklepu, a tym piękniej, że wcale nie chciałem tego robić. Jeśli faktycznie chcecie sobie coś testować, to może lepiej za zamkniętymi drzwiami? Założenie zaślepki na witrynę to kwestia jednego pluginu. Z perspektywy kolesia, co sobie przypomniał o akcesoriach do teleskopu i chciał przejrzeć ofertę, to wszystko wygląda bardzo niefajnie.

 

Na szybko przejrzałem wątek i prawdę mówiąc, cała ta sytuacja to jakaś żenada - tym bardziej, że doskonale pamiętam pompę, z jaką sklep się otwierał. Jeśli nie chcecie założyć zaślepki, to może dobrym pomysłem jest bardziej aktualna wersja witryny z informacją o świadczeniu usług z zakresu astrofoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Czy ktoś tutaj na forum orientuje się co się stało ze stroną http://astromarket.pl/

Już od dłuższego czasu wyświetlany jest napis:

"To jest wersja demonstracyjna. Żadne zamówienia nie będą realizowane."

Nie wiem czy to kiedyś minie? Czy kupować u konkurencji?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, połączyłem ze starym tematem zawierającym podobne zapytania. Poczytaj ostatnie strony i dostaniesz odpowiedź co się mniej więcej dzieje :)

 

Dzięki i przepraszam ale jakoś szukajka nie znalazła mi tego wątku.

 

Raczej nie minie. Astromarket w starej formie prawdopodobnie już nie powróci.

Szkoda, choć jest nadzieja w nowej formie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że grupowe zakupy z TS są odwołane?

 

milosz

 

Nie, zupełnie nie :) Nie widzę sensu w prowadzeniu typowego sklepu (jest w PL kilka dobrych). Po prostu zwykła sprzedaż, która nie wnosi żadnej dodatkowej wartości nie jest tym, czym chciałbym się zajmować, a każdy projekt potrzebuje kogoś, kto jest w stanie poświęcić mu swoje serce. Ja mocno angażuję się w konkretne tematy, co oznacza, że w danej chwili nie mogę poświęcić się dla kilku osób, a tego tak naprawdę wymaga regularny sklep - niezależnie od tego, czy to są śrubki, czy całe obserwatorium za milion złotych.

 

Zupełnie czymś innym jest wymyślanie i dogrywanie akcji, które mają jakiś wpływ na nasze środowisko, pozwalają popularyzować sprzęt, na który nas normalnie nie stać, etc. Z tego mam ogromną frajdę i nadal mogę wykorzystywać relacje, które mam wyrobione z producentami na całym świecie.

 

No chyba, że kiedyś uda mi się znaleźć kogoś, kto ma do sprzedaży serce, zna się na astro i chciałby taki sklep poprowadzić. Póki co - to się nie udało.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.