Skocz do zawartości

mini-zlot Bieszczady


MaciekM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zapraszam chętnych na obserwacje pod Bieszczadzkim niebem i wspólne pogawędki. Niektórzy z was pewnie w październiku wybierają się na oficjalny zlot astropolis. Jednak ja i PawełBe (oraz kilka innych osób z poza forum) w tym czasie wybieramy się w Bieszczady "na własną rękę". Prawdopodobnie miejscem "mini-zlotu" będą Roztoki Górne na terenie gospodarstwa agroturystycznego Cicha Dolina (http://www.cichadolina.info/) .
Termin spotkania to weekend bliski nowiu, czyli 24-26 październik.

Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie. Jeśli ktoś będzie chciał przyjechać wcześniej, lub później to nie ma problemu.

 

Chętnych proszę o odzew w tym wątku. ;)

Pozdrawiam!
MaciekM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Pawłowi weekendy do końca nie leżą i sam nie wie jak będzie z czasem. Ale niech Paweł sam się wypowie. ;) U mnie jest całkiem podobnie. Też z czasem nie wiadomo. Jednak nikt nie powiedział, że was nie odwiedzimy. ;)

Aaa i nie traktujcie tego czasem jako konkurencji. To jest po prostu alternatywa. My z Pawłem jedziemy tak czy siak i jeśli komuś nie pasuje z jakichkolwiek względów zlot AP (tzn. ma na myśli kwestie czasowe, finansowe itp.) to może się wybrać do nas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod post Maćka.

 

 

Jazz: Ja mam dwa wyjścia.

 

Pierwsze to takie o którym pisał Maciek. Nawet bardziej mi pasuje 23-25. No chyba, że czas pozwoli to po tym okresie chciałbym przyjechać do Was bo mam wielką ochotę, z tym że na pewno z soboty na niedzielę muszę być u siebie (sprawy zawodowe). Co do tego wcześniejszego okresu to rozmawiałem z kilkoma osobami i właśnie podobnie jak i mnie, weekend trochę nie pasuje ;/

 

I tutaj od razu do Was pytanie, Jazz, Adam. Czy jeśli udało by mi się mieć "wolny" czas do soboty czy można do Was przyjechać powiedzmy już we czwartek i zostać do soboty? Chodzi mi głównie o nocleg, bo z wyżywieniem postaram się we własnym zakresie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, no i dobrze, przynajmniej jest większa okazja i szansa na spotkanie się razem.

Przyjedzcie wczesniej jesli mozecie , ja wraz kolega planuje przyjazd we srode 22 . Pogoda nie gra roli bo i tak traktujemy to jako urlop :)

Na obiady polecamy http://ukarnasow.pl/karczma

 

Pozdrawiam Maxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedzcie wczesniej jesli mozecie , ja wraz kolega planuje przyjazd we srode 22 . Pogoda nie gra roli bo i tak traktujemy to jako urlop :)

Na obiady polecamy http://ukarnasow.pl/karczma

 

Pozdrawiam Maxx

 

Mi to nawet jest na rękę, bo im wcześniej tym lepiej. Myślę, że Maćkowi też to będzie pasowało. Więc przyjedziemy we środę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.