Skocz do zawartości

Montaż Bisque Paramount ME


Tiamat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam do sprzedania montaż Bisque Paramount ME MKS 4000. Sprzęt jest w pełni sprawny. W zestawie firmowe przeciwwagi. Paramount został przystosowany przed zainstalowaniem we Włoszech do awaryjnego parkowania w przypadku awarii komputera sterującego. W pełni działający system dodatkowych przełączników potwierdzających parkowanie, możliwość parkowania montażu przy pomocy najzwyklejszego telefonu i SMS-ów. Wszystkie prace wykonał Zdzisław Łączny. Odrębna kwestia ewentualnego rozliczenia za powyższy system. Sam montaż jest wspaniałym koniem roboczym. Mimo kilku lat pracy działa jak nowy. Slewuje płynnie i cichutko. Bardzo precyzyjne trackowanie. Zainteresowanym wysłać mogę świeżo wykonane fitsy z ogniskowej 1507mm. Pracował na nim RC Officina Stellare z ogniskową 2170mm. Oczywiście bez najmniejszego problemu.
Sprzęt jest w MPC-D03 Rantiga Osservatorio we Włoszech.

W drugiej połowie grudnia będę tam i mogę go przywieźć. Istnieje możliwość też wcześniejszego odebrania jeśli ktoś bardzo chciałby go mieć na gwiazdkę.

Śmiem twierdzić, że to najwspanialszy montaż na świecie :) Mój ukochany.




Cena: 26 500 PLN


Zapraszam :)



Michał Żołnowski


michael.zolnowski@gmail.com

tel. 668 344444





Co można tym sprzętem osiągnąć z przymrożeniem oka można oglądnąć tutaj:


mini tin1.jpg

mini tin2.jpg

jpg desktop rantiga mini.jpg

Edytowane przez Tiamat
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Adamo ... tu się pogoda tak powaliła, w tym roku .... najwięcej opadów od 1960 rok ,. - powoli robi się tu Anglia !

- nie możecie zabrać sprzętu ze sobą ? - strata przy odsprzedaży jest ogromna , a co innego jak nie 16803 chip ? teleskop rozumiem .

 

Kiedyś się zastanawiałem , jak to by było przeprowadzić się w jakąś miejscowość typu "Chile"

- ile potrzeba na 1miesiac $ , żeby skromnie żyć i zgłębiać naturę - Kosmosu. - Panowie chyba realizujecie mój dream... - powodzenia, jak dojrzeję do tej sytuacji , to się spotkamy na miejscu jako sąsiedzi !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Adamo ... tu się pogoda tak powaliła, w tym roku .... najwięcej opadów od 1960 rok ,. - powoli robi się tu Anglia !

- nie możecie zabrać sprzętu ze sobą ? - strata przy odsprzedaży jest ogromna , a co innego jak nie 16803 chip ? teleskop rozumiem .

 

Kiedyś się zastanawiałem , jak to by było przeprowadzić się w jakąś miejscowość typu "Chile"

- ile potrzeba na 1miesiac $ , żeby skromnie żyć i zgłębiać naturę - Kosmosu. - Panowie chyba realizujecie mój dream... - powodzenia, jak dojrzeję do tej sytuacji , to się spotkamy na miejscu jako sąsiedzi !.

Heh taki sen to ma chyba większość z naszej braci, ale proza życia przygniata (taki truizm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.