Skocz do zawartości

Głowica EQ2, Statyw aluminiowy i napęd w jednej osi


tomekfsx1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Sprzedam głowicę EQ2 ze statywem aluminiowym, prętem przeciwwagi, przeciwwagą, półeczką na akcesoria i napędem w jednej osi. Sprzęt jest jeszcze na gwarancji. Montaż kupiony w Delcie 18.07.2013 a napęd 24.01.2014. Gwarancja na montaż obejmuje też MAK'a 102, który niebawem również będzie do sprzedaży (ale dopiero po uzbieraniu na nową tubę) Póki co, papier raczej będę musiał zostawić u siebie...

 

Stan na moje oko jest bardzo dobry. W głowicy założyłem inną, większą śrubę regulacji wysokości oraz przegwintowałem otwór. Starałem się przesmarować to co mogłem i do czego sam się dostałem. W głowicy brakuje dolnej zaślepki w osi R.A (widoczne na zdjęciu nowej śruby regulacji wysokości)

 

Na jednym pokrętle mikroruchów też jest nieoryginalna śruba z płaskim łebkiem ale jej używanie nie sprawia problemów.

 

Sterownik napędu jest przyklejony taśmą dwustronną do nogi statywu.

 

Montaż z napędem pozwalał mi avikować planety, Księżyc, Słońce oraz sprawdzał się do ogólnej obserwacji nieba (załączam to, co udało mi się na nim uzyskać)

 

Możliwy odbiór osobisty w Częstochowie i bliskich okolicach. Mogę też wystawić to na aukcji z kup teraz.

 

Ceny do negocjacji.

 

- Głowica z prętem i przeciwwagą 85zł

- statyw z półeczką 95zł

- napęd ze sterownikiem i koszyczkiem na baterie 150zł

 

Dla kupującego całość trochę taniej - 320zł i koszt przesyłki po mojej stronie

 

 

Pozdrowienia!

 

Tomek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.