Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Filmy sci-fi 2015

* * * * * 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

Pietro

Pietro

Antares

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPip
  • 195 postów

Jeżeli chodzi cyfrowego Mad Maniaka to czekam z niecierpliwością.Exclusives na Ps4.Polecam obejrzeć   

Zapowiada się Mega miazga! xD.

A co do Wiedźmina.Jutro premiera :) Może się uda jakąś kopię przygarnąć,choć może być z tym problem.Tydzień temu stuknął  milion preorderów i możliwe że może zabraknąć Czarodzieja.Ekipa z CD Project ma sukces gwarantowany :)

+3
Post rekomendują: Hans, Andrzej78, DuRuS,

SW 200-1000,Point Grey Blackfly z IMX249,Solar Continuum,Baader Uv/Ir-Cut,CG 5,TeleXtender 5x,ND3.8,EOS 500,Sigma 17-70 Dc Macro Os,Helios 44M-4,Ps4 xD

Andrzej78

Andrzej78

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Oglądam teraz film Chappie 

http://www.cda.pl/vi...-PL?wersja=720p

Przyjemny w odbiorze :)

Użytkownik Andrzej78 edytował ten post 18 maj 2015 - 20:21

0

Iluvatar

Iluvatar

Astropolis.pl

• Astrofotografia
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2742 postów

Jestem po seansach Avengersów i Mad Maxa. Co do pierwszego filmu, to wyszło solidnie, jak na Marvela przystało, ale bez błysku geniuszu. Za jakiś czas będę musiał jeszcze raz obejrzeć, żeby wyrobić sobie ostateczne zdanie.

A co do Mad Maxa, to naprawdę trzeba to zobaczyć. Nie widziałem jeszcze klasycznej trylogii i muszę nadrobić zaległości, ale nowa wersja MIAŻDŻY. Tyle akcji na raz w żadnym filmie chyba jeszcze nie oglądałem. A i muzyka robi robotę, czego potwierdzenie widać na poniższym kadrze.

guitarguy.jpeg

+5
Post rekomendują: WielkiAtraktor, Hans, Pietro, wimmer, dziki,

HEQ5, TSAPO65Q + Canon EOS 450D mod, SK804A + Orion SSAG

Do poczytania dla początkujących:
Od laika do astrofotografika - wstęp do astrofotografii autorstwa Jacka Bobowika
Jak połączyć montaż z komputerem

Hans

Hans

Astropolis.pl

• Moderator
  • 9595 postów

Pierwszy MadMax koniecznie, druga część... hmmm... nie każdemu przypadnie do gustu. 

Pozdrawiam.

0
Hans

Złapać tranzyt extrasolarny? To proste. Też możesz
XO-2, XO-3b, TrES-3b, WASP-14b, HAT-P-3b - https://sites.google.com/site/astroamator/fotometria/Egzoplanety-z-garazu'

Odkryć własną zmienną? To proste. Też możesz.
RRC, EA a moze jakas EW? - https://sites.google.com/site/astroamator/home/projekty/vsx---the-international-variable-star-index-projekt-i-idea

*Wojtek*

*Wojtek*

Syriusz

• Społeczność Astropolis
  • 4873 postów

Mnie akurat jedynka nie przypadła do gustu. Dwie pozostałe to tak i cieszę się, że czwórka, chyba, jest w podobnym klimacie.

0

Paether

Paether

Saiya-jin

• Administrator
  • 6187 postów

Nie oglądałem nigdy żadnego Mad Maxa  :wacko:

0

Równość dla wszystkich kolorów! Stowarzyszenie LRGB

Iluvatar

Iluvatar

Astropolis.pl

• Astrofotografia
  • 2742 postów

Opinie są różne, dlatego właśnie chcę machnąć całą trylogię.

0

HEQ5, TSAPO65Q + Canon EOS 450D mod, SK804A + Orion SSAG

Do poczytania dla początkujących:
Od laika do astrofotografika - wstęp do astrofotografii autorstwa Jacka Bobowika
Jak połączyć montaż z komputerem

Limax7

Limax7

Syriusz

• Zjawiska Astronomiczne
  • 2401 postów

Koniecznie obejrzyjcie wszystkie części, filmy mają klimat i mimo upływu czasu miło się je ogląda.

0
Pozdrawiam, Adam Hurcewicz
Nikon D7100 + Nikkor AF-S 18-105mm + Sigma APO 70-300mm, Uniwersał 150/900, lorneta 20x80 (rozkolimowana :/ )

Białystok +53°07'09.68" N, +23°08'15.25" E, Alt=164m

Winter

Winter

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 618 postów

Wczoraj oglądałem film Ex Machina i powiem, że  dla fana tego gatunku jest ok... dałbym 7/10. Ciekawie przedstawiono sztuczną inteligencję. Sposób zbierania danych do jej stworzenia pokrył się z tym co myślę i mówię od dłuższego czasu moim znajomym.. fajne uczucie :). Nie będę się rozpisywał by nie spojlerować :)

0

Aktualnie strzelam z : EQ6, Canon 700D, Canon 400L, Samyang 14 :)

szuu

szuu

:-)

• Społeczność Astropolis
  • 3405 postów

ja też ostatnio oglądałem i podczas oglądania był trochę wkurzający bo cały czas nic się nie dzieje, ale ostatecznie nie jest zły bo jest o czym pomyśleć.
dla tych którzy już oglądali (żeby nie spoilerować) polecam analizę komisku xkcd 1450 oraz stronę gościa który twierdzi że to tylko kwestia czasu  :icon_twisted:

0

Winter

Winter

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 618 postów

Szuu a masz może coś ciekawego na ten temat w wersji PL ?

0

Aktualnie strzelam z : EQ6, Canon 700D, Canon 400L, Samyang 14 :)

szuu

szuu

• Społeczność Astropolis
  • 3405 postów

myślałem że nie ma, ale jednak jest: "Pudełko na sztuczną inteligencję"

+1
Post rekomendują: Winter,

*Wojtek*

*Wojtek*

Syriusz

• Społeczność Astropolis
  • 4873 postów

A co z ludzką inteligencją. Przecież to jest to samo. Jak dobrze popatrzeć, to człowiek w większości takich lub podobnych działań, tylko naśladuje Naturę albo wymyślając takie rzeczy dostrzega to co już Natura zrobiła, itp.

0

Limax7

Limax7

Syriusz

• Zjawiska Astronomiczne
  • 2401 postów

Nie oglądałem nigdy żadnego Mad Maxa  :wacko:

No to dziś na TVP1 o 22:50 "Mad Max II: wojownik szos"

0
Pozdrawiam, Adam Hurcewicz
Nikon D7100 + Nikkor AF-S 18-105mm + Sigma APO 70-300mm, Uniwersał 150/900, lorneta 20x80 (rozkolimowana :/ )

Białystok +53°07'09.68" N, +23°08'15.25" E, Alt=164m

szuu

szuu

• Społeczność Astropolis
  • 3405 postów

A co z ludzką inteligencją. Przecież to jest to samo. Jak dobrze popatrzeć, to człowiek w większości takich lub podobnych działań, tylko naśladuje Naturę albo wymyślając takie rzeczy dostrzega to co już Natura zrobiła, itp.

nie wiem czy właściwie interpretuję twój komentarz - oczywiście bez ludzkiej inteligencji nie powstałaby (o ile to się uda) inteligencja sztuczna  ^_^

czyli "nic nowego", naśladowanie natury.

ale z drugiej strony, byłaby to pierwsza w historii sytuacja gdy inteligencja świadomie projektuje inteligencję, omijając ograniczenia naturalnych procesów ewolucyjnych.

a jeżeli doskonalsza od nas inteligencja uzna nas za wrogów i zniszczy (albo tylko zamknie w rezerwacie)... to też "nic nowego".

kiedyś rządziły trylobity, teraz ich nie ma... normalna rzecz w naturze :)

+1
Post rekomendują: Winter,

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników