Skocz do zawartości

Wyprzedaż 2015 - sporo sprzętu część 1.


JustinSullivan

Rekomendowane odpowiedzi

1) Sprzedam Takahashi Mewlon 210 wraz z dedykowanym flattenerem. Sprzęt dedykowany do planet ale z flattenerem nadaje się do astrofotografii. Mewlon posiada szynę montażową Losmandy Altair Astro – dokupioną przeze mnie. Oczywiście można wymienić ją na szynę Vixena. Mewlon kupiony od kolegi z forum. Użyty kilka razy. Flattener kupiony w 2014 roku w firmie Skypoint. Jedyne zdjęcie, które udało mi się zrobić teleskopem (wtedy jeszcze bez flattenera):



Cena: 6600 zł

Do teleskopu dodaję gratis maskę Bahtinova.


mewlon1.jpgmewlon2.jpg

mewlon3.jpgmewlon4.jpg

mewlon5.jpgmewlon6.jpg

mewlon7.jpgmewlon8.jpg

mewlon9.jpgmewlon10.jpg

mewlon11.jpgmewlon12.jpg


2) Do sprzedania Takahashi collimating scope. Służy do kolimowania teleskopów Takahashi takich jak Mewlon oraz katadioptryków RC i SCT oraz refraktorów. W zestawie złączki do zamontowaniu w wyciągu 2''. Cena 1000 zł z wysyłką. Cena do negocjacji.


kolimator1.jpgkolimator2.jpg

kolimator3.jpgkolimator4.jpg

kolimator5.jpgkolimator6.jpg


3) Do sprzedania kamera Atik 383L wersja mono z kołem filtrowym i filtrami. Zestaw zawiera:

- kamerę,

- koło filtrowe z karuzelą 2’’ na 5 filtrów,

- walizkę do kamery i koła filtrowego,

- filtry LRGB oraz H-alpha Baadera 2”.


Kamera w stanie idealnym, koło filtrowe ma na obudowie drobne zarysowanie w kształcie półokregu. Zestaw zakupiony w listopadzie 2013 roku w firmie Delta Optical. Oczywiście wszystko w pełni sprawne. Kable zasilające do wyboru: z zasilaniem z gniazda zapalniczki lub zasilaniem sieciowym. Proszę o info, który kabel. Cena nowego zestawu ponad 12 tys. złotych a bliżej 13 tys. Moja cena promocyjna za zestaw 8600 zł. Oczywiście jeśli znajdą się chętni mogę rozbić:

- kamera 6400 zł,

- koło filtrowe 1450 zł,

- filtry LRGB – każdy po 350 zł,

- filtr Halpha 500 zł.

Rozważę wszelkie rozsądne propozycje.


atik1.jpgatik2.jpg

atik3.jpgatik4.jpg

atik5.jpgatik6.jpg

atik7.jpgatik8.jpg

atik9.jpgatik10.jpg

atik11.jpgatik12.jpg

atik13.jpgatik14.jpg

Edytowane przez JustinSullivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.