Skocz do zawartości

Astropolis na Facebooku


Paether

Rekomendowane odpowiedzi

Astropolis na Facebooku jest już od ponad 5 lat, jednak przez prawie 2 lata fanpage stał odłogiem, a "najnowszym" wpisem była informacja o pogrzebie ś.p. Pawła Maksyma.

 

Wiem, że nie każdy jest użytkownikiem Facebooka (prawda Hamal? :D ) i nie każdy go lubi, jednak dla mnie jest to narzędzie, które można wykorzystać do czegoś mało wartościowego ale i do czegoś fajnego. Dlatego pod koniec grudnia nieco odkurzyłem sprawę. Nie będzie tam żadnych cudów, większość wpisów to streszczenie czym żyje forum, podzielenie się fajnymi rzeczami, które tutaj się pojawiają.

 

Strona jest widoczna również dla niezalogowanych na FB.

 

Każdego zapraszam do zaglądania na fanpage, zalogowanych na FB do polubiania, udostępniania, komentowania (oczywiście jeśli w Waszej ocenie będzie tego warte).

 

https://www.facebook.com/pages/Astropolispl/203833486743

 

Sugestie odnośnie funkcjonowania strony również będą bardzo cenne ;)

 

polissss.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Stronę Astropolis na Facebooku właśnie polubiła 1500 osoba :)

Staram się, żeby fanpage był w miarę na bieżąco aktualizowany, głównie najciekawszymi smaczkami z samego forum. Wszelkie sugestie, uwagi będą pomocne.

 

Kto już "lubi" AP na Facebooku - dziękuję :)
Kto jeszcze nie "lubi" - zapraszam :)

Przy okazji garść statystyk - płeć, wiek, skąd...

bf64be14cc84f3fb.jpg


512918983f081ea1.jpg

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Taka ciekawostka.

Wczorajszy wpis, z tego co pamiętam, to najbardziej "polajkowany" i udostępniony w historii naszego fanpage'a (jeśli się mylę to na pewno jest na podium) ;D

Również zwróciłem na to uwagę :) Też mi się wydaje, że to najbardziej popularny post, a na pewno znacznie ponad średnią :) Po prostu dobra beka nie jest zła :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przekroczyliśmy 2500 obserwujących fanpage AP na Facebooku :)

 

Co najbardziej mnie cieszy, powoli ale jednak rośnie procentowy udział kobiet :)

Nie mam pojęcia gdzie jest ten jeden brakujący procent :D Można mieć konto na FB i nie określić płci albo wybrać jakąś "genderowatą"?

 

astrofb.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Niejako w uzupełnieniu do wątku podsumowującego zeszły rok. Można uważać FB za wroga i zagrożenie istnienia for, ale można też wykorzystać go do promocji pewnych rzeczy.

 

W zeszłym roku do grona śledzących nasz fanpage dołączyły 632 osoby. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do komentowania, udostępniania, polubiania i cokolwiek można tam jeszcze zrobić :)

 

lubi.jpg

 

fani.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie brakującego procenta. Kobiet 30%, a mężczyzn 69%.

To, to jeszcze nic. A spróbujcie sobie zrobić w Excelu proste odejmowanie 4,1 - 4 i pokażcie wynik z dokładnością 16 miejsc po przecinku. A największy dowcip polega na tym, że wszystko jest zgodne z normami.

 

A odnośnie głównego wątku. Polubiłem :dobrze:

 

 

post-30783-0-94742100-1483403239.png

Edytowane przez zdzichu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Właśnie stuknęło nam 3000 polubień strony Astropolis na Facebooku :)

:like:

 

 

osoby.png

 

 

Potrzeba było prawie dokładnie 1,5 roku od momentu przekroczenia 2000. Z jednej strony potwierdza się to co mi pisał Jesion gdy stwierdziłem, że zajmę się tym. Coraz ciężej rozwijać stronę ponieważ FB coraz bardziej nastawia się na pieniądze z reklam więc stara się "pacyfikować" organiczny rozwój fanpage'ów.

Z drugiej strony, jeszcze większy szacun dla profili, które mimo to zdobywają nowe rzesze fanów dobrą i regularną treścią (np profil LibMara - 1000 ciekawostek...), które udowadniają, że można. A satysfakcja na pewno znacznie większa z takiej formy rozwoju.

 

Dlatego ode mnie ogromna prośba:

Jeśli się podoba (nic na siłę) - polubiajcie, udostępniajcie, zapraszajcie znajomych, a ja ze swej strony postaram się, że żeby fanpage był ciekawszy i częściej aktualizowany :)

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.