Skocz do zawartości

EOS 1100D


kudi145

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprzedam jak w temacie Canon EOS 1100D przerobiony na FULL SPECTRUM, dodatkowo ramka z filtrem Baadera więc osoba która kupi będzie miała możliwość wyboru z filtrem lub bez, dodatkowo dodaję uszkodzoną matrycę ( naruszyłem styki pod płytką drukowaną i teraz na zdjęciach z nią są paski możliwe że da się ją naprawić ) którą można wykorzystać do testów chłodzenia, ogniwo peltiera 30x30, wydajny radiator aluminiowo miedziany, wentylator MagLev Sunnon, mocowanie EOS -T2, docięty ColdFinger z blachy miedzianej 0,5mm jeszcze nie wyginany więc można zdecydować czy chłodzenie będzie z tyłu czy z boku. Jedyne mankamenty to brak kilku śrubek do przykręcania obudowy wyrobiły się :P), w tylnej obudowie przy gniazdach USB i HDMI jest wycięta szpara na ColdFinger i nie działają przyciski nawigacji ( pod taśmą od nich było przyklejone pogrubienie które zgubiłem, a że steruję nim tylko przez USB nie zwracałem na to uwagi.Jeśli osoba zainteresowana będzie potrzebować dodam też układ zasilania z moje skrzynki zasilającej z 12 V na 7,8 V wraz z baterią, oraz oryginalną baterię która nadal trzyma kilka godzin. Przebieg to 40200 klapnięć. Oczywiście karton, dokumenty i oprogramowanie mam, aparat kupiłem 3 lata temu jako nowy.

 

 

Cena jak mnie interesuje to 800 PLN za wszystko

 

Edit: Dodaję obiektyw kitowy 18-55 EFS bez stabilizacji

 

Pozdrawiam Rafał

Edytowane przez kudi145
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.