Skocz do zawartości

ASA 12" N, fokuser, korektory, FLI 11002 i koło 7, kolimator laserrowy


renims

Rekomendowane odpowiedzi

Z braku czasu i poświęceń nocnych obserwacji sprzedaje astrograf jakiego nie trzeba opisywać i prezentować z osprzętem. Sprzęt w idealnym stanie technicznym w specjalnej wielkiej walizce alu ASA

 

ASA 12"N f 3,6.

Korektor 3" ASA 0,98 zdjęcie tym jasnym teleskopem robisz nawet o przyzwoitym naświetleniu w 5 minut.

Korektor 2" ASA 1,8 NÓWKA nie używany. FV

Kamera FLI 11002 - bardzo szybka

Koło FLI z filtrami Baadera x 7

Kolimator ASA

Fokuser OK3 ASA NOWY

Szukacz TS

 

Całość porządnego sprzętu wyceniam na 80.000zł

 

Zdjęcia w ciągu najbliższych dni. Sprzęt jest cały czas zamontowany na pierze w obserwatorium.

NIK_7249.JPG

NIK_7250.JPG

NIK_7251.JPG

NIK_7252.JPG

NIK_7254.JPG

Edytowane przez renims
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu jak pisałem. Jestem zapracowany. Nie robie zdjęć od roku dlatego decyzja o sprzedaży. Zdjęcia takim zestawem masz w internecie w setkach sztuk. Rewelacja

Chcesz zobaczyć sam na wlasne oczy ? Zapraszam

Edytowane przez renims
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renims

Brak czasu jak pisałem. Jestem zapracowany. Nie robie zdjęć od roku dlatego decyzja o sprzedaży. Zdjęcia takim zestawem masz w internecie w setkach sztuk

Łukasz K

Napisałem o próbce zdjęć z tego zestawu

 

Zdjęć w internecie faktycznie jest sporo ,

- właśnie - chodzi o ten zestaw Dark , lub Flat a może zdjęcie ... dużo by powiedziało o stanie kamery np - którą jestem zainteresowany ...

Rozbijasz zestaw ?

 

Nie robie zdjęć od roku dlatego decyzja o sprzedaży.

 

Czyli jakieś tam zdjęcia robiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąg jest NOWY nie naprawiany.

Kamera jest idealna. Można sprawdzić na miejscu. Działa bez zarzutów bo to nie jest usterkowy bubel jak inne. Kamere sprzedam na końcu jak poleci Astrograf z resztą.

 

Ciśnienia nie mam . Moze sobie leżeć i kurzem obrastać

Edytowane przez renims
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości oglądnięcia kamery na miejscu ...

ponawiam pytania o zdjęcia lub dark , flat ,...

dzięki

Nie mam czasu robić Ufać też nie musisz. Testowanie na miejscu. Wysyłka kurierem w grę i tak nie wchodzi. Odbiór osobisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu robić Ufać też nie musisz. Testowanie na miejscu. Wysyłka kurierem w grę i tak nie wchodzi. Odbiór osobisty

Nie masz czasu zrobić darka albo flata? Z szacunku dla kupującego, żeby nie jechał w ciemno być może kilkuset kilometrów wypadałoby się podzielić klatkami kalibracyjnymi jeśli o to prosi

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli dobrze widzę na zdjęciu to mówimy o tym kolimatorze:

http://www.firstlightoptics.com/howie-glatter-collimation-tools/howie-glatter-single-beam-2-inch-laser.html

 

Cóż, w żadnym europejskim sklepie sobie ich tak nie cenią. Powodzenia w sprzedaży, ja zdecyduję się na nowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.