Skocz do zawartości

12 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - relacje


Paether

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz zauważyłem ilu osobom na zdjęciach rogi doprawiono, ale żeby Miłościwie nam Panującemu Waszmości Kierownikowi rogi jelenie doprawiać to nie przystoi ;-)

Tu chciałem za wspaniały zlot podziękować Waszmości, bo jedynie nieoficjalnie swój zachwyt organizacją tej imprezy wyrażałem. Jak znów będą złe prognozy to i tak przyjadę tak było fajnie.

Edytowane przez M-A-X
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również bardzo chciałam podziękować za przewspaniały zlot, Adamowi za pracę włożoną w organizację, uczestnikom za przyjazną atmosferę, a przyjaciołom i odwiedzającym domek Drwal za ogrom śmiechu i głowy pełne abstrakcyjnych pomysłów :)

Zlot był super :)

Koncert był super :)

Wszyscy jesteście super :)

 

Czekamy na następny...

 

Pozdrawiam

 

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wimmerze.

Z zaskoczeniem i niedowierzaniem przyjąłem twoją wypowiedź, że już nie szkicujesz, nie robisz "tych" rzeczy .To co robisz jest piękne i potrzebne. Każdy ma swój "wszechświat" i szkoda by było, by jeden i to taki wyjątkowy zniknął, albo się skurczył i ostygł.

Pozdrawiam

Max

 

Maksie, dziękuję za dobre słowa.

Coś się kończy, coś zaczyna, coś przybiera inną formę. Pasję nie jest ciężko utrzymać, ale ciężko utrzymać płonący zapał. Ale nie, nie, nie. Ja całkowicie nie skończyłem, a i ostatniego słowa nie powiedziałem :) Miałem ostatnio sporo na głowie, a Warszawa jak świeciła, tak świeci, i nie zamierza przestać. Ciężko jest mi obserwować, bo za bardzo nie ma co :D

Będę się starał. Wkrótce wynajdę sobie coś dobrego, albo wrócę do szkicowania księżycowej powierzchni.

 

pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulu, mam nadzieję, że oka za bardzo nie podbiłem. Potem na polu bitwy pozostał biedny, samotny bałwan na bezśnieżu.

 

Było ostro, ale obyło się bez fioletów, mam nadzieję, że chociaż trochę się zrewanżowałam. ;)

Samotny bałwan na bezśnieżu, tj że czujesz że się topisz, czy jak ? :P

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Drogi Mleczne są niesamowite. Jeszcze nie widziałem takich mlecznych jednoklatkowców z Polski. Zaiste musiało to być najlepsze niebo jakie widział w Bieszczadach Panasmaras i tak też je opisał. Najbardziej mi się podoba to zdjęcie z samymi drzewami i DM przeświecającą przez nie. Hipnotyzujące

Edytowane przez M-A-X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Było ostro, ale obyło się bez fioletów, mam nadzieję, że chociaż trochę się zrewanżowałam. ;)

Samotny bałwan na bezśnieżu, tj że czujesz że się topisz, czy jak ? :P

 

Oj nie, nawiązałem tylko do zdjęcia Darka powyżej. Został bałwan, a wokół nie było już śniegu. Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem. Rewanż był słuszny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilkę żeby napisać coś od siebie :)

Zlot był mega udany, pogoda zawiodła ale Wy daliście radę. Naprawdę.

 

Świetne prelekcje, koncert, dobre piwo od Wielkiej Niedźwiedzicy, sauna, jacuzzi, nocne imprezy w domkach, sobotnie karaoke, wojny na śnieżki, i długo by jeszcze wymieniać. To wszystko zapada w pamięci i pozostanie pięknym wspomnieniem na kolejne lata.

Adam, szacun za organizację.

 

Dobrze było zobaczyć znowu Wasze uśmiechnięte japy :D Do zobaczenia na jesieni, mam nadzieję ;)

 

 

Wkładam piaseczek do małża* i czekam. :rofl:

 

 

* - Canon 5DmkII + Samyang 14/2.8 oraz Samyang 35/1.4 + statyw

 

Darek, małż to zło... :icon_twisted:

 

ale fotki niesamowite - zwłaszcza przeciwblask :notworthy:

Patrząc na nie jeszcze bardziej żałuję, że nie było pogody...

Edytowane przez Lukasz83
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fotki niesamowite - zwłaszcza przeciwblask :notworthy:

Patrząc na nie jeszcze bardziej żałuję, że nie było pogody...

 

Dzięki, ale wiesz ja to zrobiłem wracając z imprezy w Kołodzieju :pijacy: i na tak przypadkowe zdjęcia nawet coś wyszło. :)

 

Poza tym te ujęcia są głównie dla osób które pierwszy raz przyjechały a nie widziały ciemnego nieba, taka mała zachęta aby do nas powtórnie zawitać w maju przyszłego roku.

 

 

 

_MG_9482.jpg _MG_9507.jpg

 

obrobiłem jeszcze dwa ujęcia z tej nocki

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, bardzo powoli dochodzę do siebie po zlocie.

 

Przede wszystkim - dziękuję Wam za to, że byliście.

Przebywanie wśród Was niesamowicie ładuje akumulatory, zapala jeszcze większy entuzjazm i daje cudowny reset psychiczny.

Oby więcej takich spotkań!

 

:przytulasie:

 

Szkoda, że niebo nie pozwoliło na obserwacje w terminie zlotu, choć akurat 80% ekipy naszego domku miało to szczęście znaleźć się dzień wcześniej na miejscu i doświadczyć powalającej wspaniałości bieszczadzkiego nieba.

Mam nadzieję, że za rok maj okaże się równie łaskawy, jak w 2013.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.