Skocz do zawartości

SW 80/400 (niebieska) i Canon EOS 400D


ha.de

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania są:

1) Tuba SW 80/400 (wersja niebieska)
- opcja 1 - wersja z dodatkową przedłużką umożliwiającą ostrzenie na wprost. Cena: 275zł + przesyłka
- opcja 2 - wersja bez tej przedłużki, cena 250zł + przesyłka

Według Poczty Polskiej koszt przesyłki (Paczka24 z opcją ostrożnie) to ok. 25zł

2) Gdyby był chętny na samą złączkę, mogę sprzedać za 40zł (przesyłka po mojej stronie)

3) Aparat Canon EOS 400D (body, akumulator, ładowarka, karta pamięci)
Aparat jest sprawny, a jedynie, jak widać na załączonych zdjęciach ma pęknięty fragment obudowy i lampy. Nie przeszkadza to przy zdjęciach astro. Dodatkowo aparat ma możliwość korzystania z oprogramowania 400Plus (czyli np. można ustawić ISO-3000!, szczegóły tutaj: https://github.com/400plus/400plus/wiki/User-guide). Najważniejszy jest jednak przebieg (dało się go odczytać właśnie dzięki oprogramowaniu 400Plus, wynosi on 5049).
Cena 450zł + przesyłka

IMG_2290b.jpg

IMG_2291.JPG

IMG_2292.JPG

IMG_2293.JPG

IMG_2294.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupie tube jesli jeszcze jest wolna? Opcja z przedluzka lub bez o ile rezerwacja jest na nia aktualna. Platnosc przez paypal? Jestem chetny kupic teraz bez rezerwowania. Artur

Edytowane przez ares96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś trzeci w kolejce - póki co obiecałem rezerwację do końca tygodnia. Info o tubie (z przedłużką) w piątek.

 

Zachęcam do zakupu Canona. Gdyby ktoś czekał na dużą obniżkę, muszę zmartwić, ale szkoda mi takiego sprzętu odstępować za pół darmo. Ja mam jeszcze 450-tkę, a że potrzebuję pieniędzy na zakup nowej tuby, muszę pożegnać się z 400-tką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.