Skocz do zawartości

CANON EOS 700D + 18-55 mm + 16 GB SD-HC + Torba + wężyk


Iras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprzedaję prawie nowy, bardzo mało używany aparat fotograficzny marki Canon EOS 700D wraz ze standardowym obiektywem EF-S 18–55mm f/3.5–5.6 IS STM (stabilizacja obrqazu w obiektywie) oraz szybką kartą pamięci Kingston SD-HC 16 GB Class 10. W komplecie oczywiście ładowarka i akumulator. Wszystko zapakowane w oryginalny karton wraz z wszystkim co daje producent, płyty, sterowniki, kabl itd. Do zestawu dorzucam nowy, niezniszczony pokrowiec Esperanza oraz nowy, nieotwierany wężyk spustowy umożliwiający robienie długich ekspozycji bez poruszania aparatu (zdjęcia nocne itp.)

Aparat kupiłem w sklepie Euro AGD w marcu br., jest oczywiście na gwarancji, dowód zakupu jest dołączony. Aparat był prawie w ogóle nieużywany, tak na oko zrobiłem nim ok. 200-300 zdjęć.. 90 procent czasu przeleżał w torbie. Nie mam czasu na tę zabawkę i hobby.

Wszystko jest w stanie idealnym, szkło, obudowa, żadnych odcisków palców.

Polecam, bo sprzęt jest naprawdę bardzo dobry, starannie przechowywany.

 

1_t.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg

 

Poniżej zamieszczam linki do testów i szczegółowego opisu. Aparat jest idealny do półprofesjonalnych zastosowań.

 

http://www.fotomaniak.pl/74384/canon-700d-test/

 

http://www.optyczne.pl/237.1-Test_aparatu-Canon_EOS_700D-Wstęp.html

 

Cena: 2100 zł

 

Całość wysyłam ubezpieczoną Paczką 24 ubezpieczoną przed zniszczeniem oraz z nalepką Ostrożnie. Aparat można też odebrać osobiście na terenie Wrocławia.

 

Polecam! Sprzęt kompletny, gotowy od razu do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.