Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Filmy Sci-Fi warte obejrzenia (niezależnie od rocznika)

* * * * * 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

Paether

Paether

Saiya-jin

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6187 postów

Ostatnio widziałem sequel "Dnia Niepodległości" i to było jak walnięcie w twarz. Film z 1996 roku to był pierwszy film, na jakim w życiu byłem w kinie. Podobny sentyment w klimacie sci-fi lat 90-tych miałem tylko do Armagedonu (pomijam pierwszy Matrix bo to dla mnie arcydzieło). 

Dopiero po seansie poczytałem o co chodzi z tym filmem i co studio Fox próbuje osiągnąć, a próbuje stworzyć własną "space operę" po tym gdy nie udało się kupić od Lucasa "Gwiezdnych Wojen". Stąd po filmie, w którym mieliśmy świetną, wydawałoby się beznadziejną walkę ludzkości z przerażającą technologią obcych, mamy ludzkość, która właśnie wybiera się w kosmos skopać tym obcym tyłki (pewnie zaatakujemy 4 lipca).

0

Równość dla wszystkich kolorów! Stowarzyszenie LRGB

astrobuff

astrobuff

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 36 postów

Z ostatnich filmów największe wrażenie zrobił na mnie wspomniany "Ex Machina". Do kin wszedł właśnie "Arrival" czyli "Nowy początek".

Czy ktoś widział ? W sieci ma dość dobre recenzje...

0

RomekAstrobaza

RomekAstrobaza

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 523 postów

Nie wiem czy było - i nie jest to takie typowe Sci-fi - raczej nie;)

Ale i tak nie widziałem, by ktoś tutaj wstawiał na forum info o tym filmie

Jeśli było to proszę usunąć wpis:)

http://mars.natgeotv.com/pl/

Dziś pierwszy odcinek - już leci;)

Użytkownik RomekAstrobaza edytował ten post 13 listopad 2016 - 21:45

0

sygnatura_aehxwrs.png

Paether

Paether

Saiya-jin

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip