Skocz do zawartości

dziki

Rekomendowane odpowiedzi

(edit: aktualna lista i ceny: http://astropolis.pl/topic/51014-paskowanie-heq5-eq6/?p=595623)

 

Hej,

 

Ktoś chętny na kit belt mode z Rowan Astronomy?

http://rowanastronomy.com/productsa1.htm

 

Koszt wyjdzie około 500 zł + koszty przesyłki, zakładając że dostaniemy zniżkę.

 

1. dziki

 

Czy ktoś ma jeszcze ekstraktor i mógłby na czas akcji się nim podzielić?

Edytowane przez dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ktoś chętny na kit belt mode z Rowan Astronomy?

http://rowanastronomy.com/productsa1.htm

Koszt wyjdzie około 500 zł + koszty przesyłki, zakładając że dostaniemy zniżkę.

1. dziki

Czy ktoś ma jeszcze ekstraktor i mógłby na czas akcji się nim podzielić?

O widzisz, ja już po zakupie :)

A z ekstraktorem to mam takowy, domowej roboty ale w pełni działający. Mogę wypożyczyć na czas całej akcji.

W razie jeśli pasuje to piszcie na PW.

IMG_1906.jpg

Pozdr. :)

Edytowane przez mago83
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie deklaracje w sprawie ekstraktora :)

 

Dodatkowe informacje finansowe. Jak się okazuje jest jeszcze podatek, nie za bardzo rozumiem czemu zmienia się (maleje) wraz z wyborem droższego kuriera, ale fakty są takie, że:

- wysyłka kosztuje 12 GBP

- podatek to 18 GBP, maleje też wraz z wzrostem ilości zestawów (np. dla 3 zestawów wychodzi 16,5 GPB)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurdalnie drogo raczej, bo nie mają konkurencji i ludzie są skłonni aż tyle zapłacić. Szczerze mówiąc, jest to dobry pomysł na interes jak ktoś ma pojęcie w takich rzeczach. Mam wrażenie, że w ogóle "astronomów" ma się za bogatych frajerów (snobów) jak np. sprzedaje się kolimator baadera jako sprzęt do newtona 2x drożej niż inne, lepsze sprzęty...a ludzie kupują. Obciążniki do znanych teleskopów 5x drożej niż inne obciążniki bo mają napis znanej firmy.

Prawda jest taka, że to jest takie drogie bo my tak sobie sprzedawców "wychowalismy" kupując te zbyt drogie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, cieszę się że się dyskusja wywiązuje, bo wątek idzie do góry, przyciągając potencjalnych chętnych :D A takie są niestety prawa rynku, za unikalny dobry produkt niestety trzeba zapłacić, ta zasada stety-niestety działa nie tylko w astro.

 

Odnośnie ceny to dla mnie jest to poza dyskusją, bo szok ;) już przeżyłem podczas pierwszej akcji, czyli jakieś 2 lata temu o ile nic nie pomieszałem. Od tego czasu świnka zbierała na paski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy:

 

1. dziki - HEQ5
2. zarek - EQ6 (z zaprzyjaźnionego forum :))
3. yui1 - HEQ5

 

Dla jasności: ostateczny koszt akcji będzie wypadkową:
- ceny za zestaw, którą uda mi się wynegocjować (niestety minimum zamówienia przy którym można liczyć na rabat to 10 sztuk, ale będę próbował)
- ceny za przesyłkę całego zamówienia do Polski, która rozłoży się na liczbę kupujących (wstępnie jest to 12 GBP za całość)
- koszt rozsyłki zestawów w PL (będę wysyłał zgodnie z życzeniem zamawiającego - poczta, kurier, odbiór osobisty w Wwie :))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni :)

 

Akcja się uda, kwestia tylko ile / czy uda mi się ściąć z ceny :)

Dziękuję FunkyKoval za słuszną uwagę odnośnie cen, nieco namieszałem - stare zębatki z HEQ5 sypię sobie na głowę ;) Poniżej aktualizacja listy i wycena.

 

- HEQ5 - 94,95 GBP
- EQ6 - 119,95 GBP
- wysyłka do PL (dzielimy na ilość osób zamawiających): 15,11 GBP (włączając podatek za wysyłkę)

 

Więc przy 5 osobach obecnie koszt wysyłki do PL wynosi 3 GBP na łebka + koszt "rozsyłki" w Polsce do docelowych miejsc :)

 

1. dziki - HEQ5
2. zarek - EQ6 (z zaprzyjaźnionego forum :))
3. yui1 - HEQ5

4. Przemo23 - HEQ5

5. Dyoda - HEQ5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy!

 

Dobre wieści - dostaliśmy 7,5% rabatu. Plan akcji jest następujący:

 

- zbieram chętnych do dnia 23.10.2015

- będę prosił o wpłatę należności na mój rachunek bankowy (nr prześlę na PW), zamówienie złożę po otrzymaniu wszystkich wpłat

- im szybciej będę miał fundusze tym szybciej złożę zamówienie - jeśli ktoś ma ochotę zlecić przelew przed 23.10 to bardzo proszę, z pewnością na zakończenie akcji będą konieczne dodatkowe rozliczenia (np. wynikające z kursu jaki zostanie przyjęty do przeliczenia, chętnych zgłaszających się w ostatniej chwili - mniejsza kasa za przesyłkę, czy też kosztu wysyłki w PL), więc tak czy inaczej będę albo odsyłał parę złotych albo prosił o dosłanie :)

 

HEQ5 belt mode kit: 88,30 GBP + 3 GBP shipping * 5,7 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 535 PLN

EQ6 belt mode kit: 110,95 GBP + 3 GBP shipping * 5,7 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 664 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam wątek do góry - za tydzień kończę przyjmowanie zgłoszeń :)

 

Dziękuję za pierwsze wpłaty - to znacznie przyspieszy zamówienie. Tym bardziej, że wg informacji od Rowan Astronomy, mają zestawy w magazynie, więc nie będziemy czekać na produkcję.

 

edit: PS: czy ktoś ma kontakt telefoniczny do AgentaSmitha? Kiedyś był zainteresowany paskami ale nie logował się dawno do forum...

Edytowane przez dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem przy poprzednich akcjach paskowania HEQ5, żadne modyfikacje nie były potrzebne.

 

1. dziki - HEQ5
2. zarek - EQ6 (z zaprzyjaźnionego forum :))
3. yui1 - HEQ5

4. Przemo23 - HEQ5

5. Dyoda - HEQ5

6. Kamil K. - HEQ5

 

HEQ5 belt mode kit: 88,30 GBP + 3 GBP shipping * 5,7 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 535 PLN

EQ6 belt mode kit: 110,95 GBP + 3 GBP shipping * 5,7 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 664 PLN

 

Proszę się nie martwić ewentualnymi różnicami w cenie wysyłki, wszystko zostanie rozliczone i zwrócone (chyba że będę upominał się o parę zł więcej ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update listy:

 

1. dziki - HEQ5
2. zarek - EQ6 (z zaprzyjaźnionego forum :))
3. yui1 - HEQ5

4. Przemo23 - HEQ5

5. Kamil K. - HEQ5

6. Łukasz K. - EQ6

 

HEQ5 belt mode kit: 88,30 GBP + 3 GBP shipping * 5,7 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 535 PLN

EQ6 belt mode kit: 110,95 GBP + 3 GBP shipping * 5,7 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 664 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA WAŻNE INFORMACJE:

 

- brakuje nam jednego zestawu aby otrzymać 10% rabat! (potwierdzone z Rowan)

- proszę napiszcie na PW dane do wysyłki zestawów

 

Update listy:

 

1. dziki - HEQ5
2. zarek - EQ6 (z zaprzyjaźnionego forum :))
3. yui1 - HEQ5

4. Przemo23 - HEQ5

5. Kamil K. - HEQ5

6. Łukasz K. - EQ6

7. DexterX - HEQ5

8. DexterX - EQ6

9. keram167 - HEQ5 (z zaprzyjaźnionego forum :))

 

HEQ5 belt mode kit: 88,30 GBP + 3 GBP shipping * 5,7 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 535 PLN

EQ6 belt mode kit: 110,95 GBP + 3 GBP shipping * 5,7 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 664 PLN

Edytowane przez dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten oto sposób mamy 10% zniżki :)

 

1. dziki - HEQ5
2. zarek - EQ6 (z zaprzyjaźnionego forum :))
3. yui1 - HEQ5

4. Przemo23 - HEQ5

5. Kamil K. - HEQ5

6. Łukasz K. - EQ6

7. DexterX - HEQ5

8. DexterX - EQ6

9. keram167 - HEQ5 (z zaprzyjaźnionego forum :))

10. damian_n - EQ6

 

Podaję nowe orientacyjne koszty zestawów - dla osób które jeszcze będą wpłacać, a dla tych którzy już wpłacili - informacyjnie, i tak po zakończeniu akcji będę rozliczał całość, uwzględniając nowe lepsze ceny :)

 

HEQ5 belt mode kit: 88,30 GBP + 1,5 GBP shipping * 5,75 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 515 PLN

EQ6 belt mode kit: 110,95 GBP + 1,5 GBP shipping * 5,75 PLN + 15 PLN wysyłka w PL = 644 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.