Skocz do zawartości

ASA12N astrograf


renims

Rekomendowane odpowiedzi

Z braku czasu i poświęceń nocnych obserwacji sprzedaje astrograf jakiego nie trzeba opisywać i prezentować z osprzętem. Sprzęt w idealnym stanie technicznym w specjalnej transportowej wielkiej walizce alu ASA

f3.6 - najbogatsza wersja !!!!!

 

for sale ASA 12N astrograph

1. ASA 12NO3 (typ teleskopu, CFK-Sandwich) - waga 16 kg

2. Ultra sztywne obejmy 12"

3. Usztywniana waliza na cały zestaw

4. Wyciąg heavy duty OK3Z (nie jest to standardowy wyciąg, ale wzmacniany, nawet do >20 kg nośności) - w pełni cyfrowo sterowany (z zaawansowaną kompensacją termiczną) - co wraz z tubą karbonową daje zero refocusowania w nocy (działa, bo używam tego systemu z aktualną ASA 10").

5. 3KORRW - 3" korektor ASA - (>5 cm idealnie skorygowany krążek obsłuży każdą matrycę, włącznie z KAF16803) NOWY po reklamacji

6. Zestaw adapterów (do FLI, do M48, do Canon EOS) - z idealnie dobranymi backfocusami (dodatkowe na zamówienie - jeżeli będą potrzebne)

7. Kabel do sterowania chłodzeniem teleskopu (spiralny, SPKA2)

8. Korektor 2" ASA 1,8 NÓWKA nie używany. FV

9. Kamera FLI 11002 - bardzo szybka

10. Koło FLI z filtrami Baadera x 7

11. Kolimator ASA

12. Szukacz TS

Całość porządnego sprzętu wyceniam na 80.000zł

Sprzęt jest cały czas zamontowany na pierze w obserwatorium.

Zdjęcie teleskopu w walizce jest Adama J - to ten sam teleskop jaki mi sprzedał

post-21640-0-05723400-1428591277.jpg

post-21640-0-58480200-1428591285.jpg

post-21640-0-33682800-1428591283.jpg

post-21640-0-18234900-1428591281.jpg

ASA12N od Adama.jpg

Edytowane przez renims
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszystko mam kupców już ale jeszcze szukam na atrografa ASA 12N., Jesli znajde to moge puścić osobno. Nie widze kłopotu Jednak nie licz że coś co jest nowe i nie używane sprzedam za połowe ceny. Będę też sprzedawać kopułe astronomiczną 3 metrową UNWERSAŁ w pełni automatyzną Stan idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za kopułą, jaką cenę proponujesz ?

cała kopuła 3metrowa jaka składa się z 4 elementów by transport był realny to 32.000zł oczywiście z pierścieniem silnikami i komputerem Całość sterowana również pilota Kolor zielony. Środek wymalowany matową czarną farbą by wytłumić ewentualne refleksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30. 000zł plus montaż Jacka bo zrobią to uczciwie i porządnie jak coś proszę dzwonić 692 - 30- 7042

Gadałem z nim i mogą specjalnie przyjechać przewieść może Pan sam bo będzie taniej jak od nich 500km Mieszkamy blisko siebie bo ja w Pile Zapraszam nawet do mnie w sobote i niedziele nie pracuje

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ciśnienia nie mam . Moze sobie leżeć i kurzem obrastać

Napisano 09 kwiecień 2015 - 12:09

czy jakieś propozycje ?

 

dam 45tyspln za kamerę i teleskop jak w opisie ... żeby się nie kurzył - ... może Ciebie satysfakcjonuje ...

pozdrawiam

Naski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.