Skocz do zawartości

Polskie legendy w wersji Sci-fi


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Masz szczęście, że Twoja Małżonka raczej tu nie zagląda.To już teraz wiemy jakie lubisz ;)

Jak się tam wejdzie to gdzieś tam osiągalna jest chyba cała legenda o Bazyliszku.

Scena (nieco astrohobbystyczna może jako że lustro) z unicestwianiem Bazyliszka lustrem (przez narratora) jest przezabawna :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu do poprzedniego to szok, tym razem jest treść i nawet są dialogi w których postaciom o coś chodzi! :o:brawo:

 

no ale... sam fakt, że w polskim filmie są efekty niestety przestaje już powoli zadziwiać i taki film zaczyna wyglądać po prostu normalnie. sami sobie zgotowali ten los :D

jeszcze kilka takich odcinków i może się z tego zrobić "m jak miłość 2.0" :flirt:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był telefon z funkcją lusterka dla kobiet :D

 

 

A propo lusterek , zawsze kiedy jeżdżę samochodem lusterko jest tylko po lewej stronie , a ponieważ jestem kierowcą tylko moja żona może się oglądać w lusterku które jest zamontowane w osłonie przeciw słonecznej ? , to jawna dyskryminacja mężczyzn , ja nie mogę podziwiać swojego wizerunku :(

 

A na dodatek ostatnio kupiła samochód ( na raty - stary grat ) bo chce jeździć - uważajcie, i ma lusterka po obu stronach osłon przeciw słonecznych - to niesprawiedliwe , czuję że muszę to zgłosić do stowarzyszenia mężczyzn wykorzystywanych przez swoje żony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu do poprzedniego to szok, tym razem jest treść i nawet są dialogi w których postaciom o coś chodzi! :o:brawo:

 

no ale... sam fakt, że w polskim filmie są efekty niestety przestaje już powoli zadziwiać i taki film zaczyna wyglądać po prostu normalnie. sami sobie zgotowali ten los :D

jeszcze kilka takich odcinków i może się z tego zrobić "m jak miłość 2.0" :flirt:

 

 

Jaka treść? Boruta namawia Babe Jage do powrotu do celi. Ale ona wzrusza się dziewczynką, która chce bawić się na łące (nota bene, słabo rozgarnięta ta Jaga - nie dostrzega, że mimo, że czas stoi to ta mała jest ponadto). I ze wzruszenia leci na miotle palić, niszczyć i plądrować. W ramach rekompensaty wsadza patyki do ziemi. Poruta nie treść! :)

 

Pzdr,

Gajowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardowski poleciał do Proximy B? :D

Musiał by lecieć diabelnie szybko. :D

 

Gajowy, poczekaj na drugą część, bo niewątpliwie będzie, która mam nadzieja wiele wyjaśni w podnoszonych przez Ciebie kwestiach. Nie zapominaj, że JAGA, to kobieta..., a ciemne moce nie musza działać na czystą duszę dziewczynki ( teologicznego bełkot). Puki co mamy nieźle nakreśloną fabułkę, a finał opowieści jest nie do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice:

Zakładając, że statek diablicy robi w minutę 8 j.a., a dystans do Proximy B jest 4,3 ly. (1ly = 63241j.a.), to 4,3*63241/8 = 33992 minut = 23.6 dni

Czyli całkiem żwawo, no i paliwo mają ekologiczne, wystarczy naprzeklinać do baku, albo zrobić coś bardziej sprośnego :banan:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te filmiki widzę tak. Chodzi o wykreowanie postaci z danej legendy poprzez pokazanie jej w jakiejś scenie która nie jest fabuła samą w sobie a ma jedyne za zadanie nakreślić nam wygląd, realia, charakter i współczesną wizję bohatera, z potencjalnym wykorzystaniem w przyszłości jego szkicu do filmu pełnometrażowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał by lecieć diabelnie szybko. :D

po angielsku mają na to określenie "Traveling at the Speed of Plot" ^_^

 

Gajowy, poczekaj na drugą część, bo niewątpliwie będzie, która mam nadzieja wiele wyjaśni w podnoszonych przez Ciebie kwestiach.

niektóre rzeczy wyjaśnia też "Wywiad z Borutą", nawet aż za bardzo (w sensie: trochę autor przesadził w swojej fantazji :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.